Galerii! 5th Avenue eliitööklubis BonBon

17 kommentaari
Galerii! 5th Avenue eliitööklubis BonBon

Möödunud üritusel toodi lavale enneolematu pesumaailma show-etendus, kus naiselikkus ja sensuaalsus oli viidud uuele stiilipuhtale tasemele. Lavastaja Anatoli Ein. Ürituse  promootor ning BonBon Club`i turundus- ja programmijuht Triin Teresk kommenteeris juba neljandat korda toimuvat isiklikku üritustesarja 5th Avenue’d: „ 5th Avenue’l on alati kuidagi särisevalt mõnus aura, ükskõik, kus see aset ka ei leiaks – õhkkond on tohutult melukas ning ka külalised üllatavad alatasa glamuuri ja isiksustega.”  

Möödunud üritusel toodi lavale enneolematu pesumaailma show-etendus, kus naiselikkus ja sensuaalsus oli viidud uuele stiilipuhtale tasemele. Lavastaja Anatoli Ein.

Ürituse  promootor ning BonBon Club`i turundus- ja programmijuht Triin Teresk kommenteeris juba neljandat korda toimuvat isiklikku üritustesarja 5th Avenue’d: „ 5th Avenue’l on alati kuidagi särisevalt mõnus aura, ükskõik, kus see aset ka ei leiaks – õhkkond on tohutult melukas ning ka külalised üllatavad alatasa glamuuri ja isiksustega.”

Muusikamenüü koostas BonBoni Resident Dj Kert Klaus.

Ürituse toetajad: Anatoli Ein, Expressions – accessories for women, Pesumaailm, Londa Professional – Olga Cerus, Lana Vallo Make Up studio.

Järgmine 5th Avenue ööklubis BonBon juba 24. novembril.

Vaata allpool ka youtube’i videot ning pildigaleriid!