Galerii! Alexander Rybak pidutses koos fännidega Lounge Deja Vu’s

Galerii! Alexander Rybak pidutses koos fännidega Lounge Deja Vu’s

Maailmakuulus Eurovisiooni võitja Alexander Rybak esines eelmisel laupäeval, 27. aprillil Lounge DejaVu’s, mil leidis aset legendaarne Babulja. Armastatud Eurovisiooni võitjat olid kuulama tulnud enneolematul hulgal külastajaid ning publik ei pidanud pettuma – hõbehäälne laulik andis täismajale võimsa kontserdi, pannes nii mõnegi neidise ahhetama ning hinge kinni hoidma.

Maailmakuulus Eurovisiooni võitja Alexander Rybak esines eelmisel laupäeval, 27. aprillil Lounge DejaVu’s, mil leidis aset legendaarne Babulja. Armastatud Eurovisiooni võitjat olid kuulama tulnud enneolematul hulgal külastajaid ning publik ei pidanud pettuma – hõbehäälne laulik andis täismajale võimsa kontserdi, pannes nii mõnegi neidise ahhetama ning hinge kinni hoidma.

Järgmine Babulja leiab aset juba maikuu teises pooles, ent sel reedel, 3. mail tähistab Lounge Deja Vu suursuguselt oma seitsmendat sünnipäeva. See on öö täis glamuuri, vahutavat šampanjat ning pööraseid üllatusi. Laupäeval, 4. mail kiigutavad kaunitarid kiigel kõiki magusama elu poole Sweet Life Swing Special peol.

Vaata allpool ka pildigaleriid!