Galerii! Babulja 6. sünnipäev Lounge Deja Vu’s

13 kommentaari
Galerii! Babulja 6. sünnipäev Lounge Deja Vu’s

Vaatamata külmale ja ootamatule lumele oli Lounge Deja Vu täitunud kaunite ja kuumavereliste naistega. Laval särasid sirejalgsed matrjoškad ja meeletu programm ei tahtnud ka esimeste päikesekiirte saabudes lõppeda. Babulja meeletust kuuendast sünnipäevapeost tulid osa saama ka Eesti tuntud staarid, teiste seas olid tantsuplatsil jalga keerutamas tippkokk Imre Kose, Sparkling Groupi üks omanikest Kalev Tanner, sushiärimees Raul Reemet, tippärimees Sonny Aswani, kaunis üritustekorraldaja Jana Pulk, Emile Hebrard, Olja Raag ja paljud teised.  

Vaatamata külmale ja ootamatule lumele oli Lounge Deja Vu täitunud kaunite ja kuumavereliste naistega. Laval särasid sirejalgsed matrjoškad ja meeletu programm ei tahtnud ka esimeste päikesekiirte saabudes lõppeda.

Babulja meeletust kuuendast sünnipäevapeost tulid osa saama ka Eesti tuntud staarid, teiste seas olid tantsuplatsil jalga keerutamas tippkokk Imre Kose, Sparkling Groupi üks omanikest Kalev Tanner, sushiärimees Raul Reemet, tippärimees Sonny Aswani, kaunis üritustekorraldaja Jana Pulk, Emile Hebrard, Olja Raag ja paljud teised.

Vaata allpool ka youtube’i videot ja pildigaleriid!