Galerii! Babulja Lounge’is DejaVu

Galerii! Babulja Lounge’is DejaVu

Babulja on alati meeletult lõbus pidu, mis toimub iga kuu viimasel laupäeval Lounge’is Deja Vu. See on pidu, mida täidavad parimad vene hitid ja mis kestab varajaste hommikutundideni. Nagu Babuljale kohane, voolas külm viin ojadena ja lõbus meelelahutus ei tahtnud ka esimeste päikesekiirte saabudes lõppeda.  Järgmine pöörane Babulja ootab kõiki juba septembris, kuid enne seda pakub Deja Vu: 31.08 Bubbles – ametlik Klubi Teater 1. sünnipäeva afterparty ja 1.09 Deja Vu live koos Londoni Diiva Noreen Stewart-iga.  

Babulja on alati meeletult lõbus pidu, mis toimub iga kuu viimasel laupäeval Lounge’is Deja Vu. See on pidu, mida täidavad parimad vene hitid ja mis kestab varajaste hommikutundideni. Nagu Babuljale kohane, voolas külm viin ojadena ja lõbus meelelahutus ei tahtnud ka esimeste päikesekiirte saabudes lõppeda. 

Järgmine pöörane Babulja ootab kõiki juba septembris, kuid enne seda pakub Deja Vu: 31.08 Bubbles – ametlik Klubi Teater 1. sünnipäeva afterparty ja 1.09 Deja Vu live koos Londoni Diiva Noreen Stewart-iga.

Vaata allpool ka youtube´i videot ja pildigaleriid!