Galerii! Baile-bon Pärnus ööklubis Bravo

 

Möödunud reedel 21.detsembril toimus Tallinna kõige lõbusaima üritustesarja Baile-bon peotuur Pärnusse, kus tähistati ka oma 2. sünnipäevapidu ööklubis Bravo, mille seekordne erinimetus oli Baile-bon Royale.

 

 

 

Möödunud reedel 21.detsembril toimus Tallinna kõige lõbusaima üritustesarja Baile-bon peotuur Pärnusse, kus tähistati ka oma 2. sünnipäevapidu ööklubis Bravo, mille seekordne erinimetus oli Baile-bon Royale.

Peo erikülalised olid salsa DJ-d Guy Raphael USA-st ja Rain Tallinnast ning tantsuõpetajatest olid esindatud Georg Daniels Lõuna-Aafrikast, Luiz Izzo Mehhikost ning Jorge Hinojosa Ecuadorist. Peasaalis tõi kõige kaasakiskuvamad latiino- ja venerütmid rahvani resident DJ Sonic. Lisaks pakkusid hulgaliselt silmailu latiino Go-Go tantsijad ning meeldejääva elamuse jättis tuntud latiino hitte laulnud Alexa.

Järgmine suursugune salsapidu Baile-bon leiab aset uuel aastal pärast pisikest vahepausi laupäeval, 16.veebruaril ööklubis BonBon, kuhu soovitav juba kohe  laua broneering ära teha. (tel. 5024262 või [email protected] ), vaata lisainfot värskelt kodulehelt siit 

Vaata allpool ka pildigaleriid!