Galerii! Baile-bon Sapphire ööklubis BonBon

Galerii! Baile-bon Sapphire ööklubis BonBon

Möödunud laupäeval, 16. märtsil toimus linna lõbusaim üritustesari Baile-bon , mis oli läbinud programmis mitmeid uuendusi ning mille seekordne erinimetus oli esmakordselt Baile-bon Sapphire. Peo seekordsed erikülalised olid salsa DJ-d Guy Raphael USA-st ja Nemanja Serbiast ning tantsuõpetajatest olid esindatud Luiz Izzo Mehhikost ning Jorge Hinojosa Ecuadorist.

Möödunud laupäeval, 16. märtsil toimus linna lõbusaim üritustesari Baile-bon , mis oli läbinud programmis mitmeid uuendusi ning mille seekordne erinimetus oli esmakordselt Baile-bon Sapphire. Peo seekordsed erikülalised olid salsa DJ-d Guy Raphael USA-st ja Nemanja Serbiast ning tantsuõpetajatest olid esindatud Luiz Izzo Mehhikost ning Jorge Hinojosa Ecuadorist.

Peasaalis tõi kõige kaasakiskuvamad latiino- ja venerütmid rahvani resident DJ Sonic. Lisaks tekitas rahva seas suurt elevust mööda saali ringi liikuv ja kariibi meeleolu üleval hoidev trummar, kelle saatjateks olid suurte lehvikutega kuumuse eest värskendust pakkuvad spetsiaalse kariibi koolituse läbinud treenitud noormehed. Mitte vähem pakkusid hulgaliselt silmailu latiino go-go tantsijad ning meeldejääva elamuse jättis tuntud latiino hitte laulnud Beata Ushkovkaya. Järgmine suursugune salsapidu Baile-bon leiab aset täpselt kuu aja pärast, reedel, 12.aprillil ööklubis BonBon, mis siis uuendusena hakkabki selles klubis toimuma edaspidi just reedeti! Üritusele on soovitav juba täna laua broneering ära teha (tel 5024262). Vaata lisainfot värskelt kodulehelt siit 

Vaata allpool ka pildigaleriid!