Galerii! Baile-bon Spiced ööklubis BonBon

Galerii! Baile-bon Spiced ööklubis BonBon

Möödunud laupäeval, 10.novembril toimus ööklubis BonBon linna lõbusaim üritustesari Baile-bon, mille seekordne erinimetus oli Baile-bon Spiced. Peo seekordsed erikülalised olid salsa DJ-d Marko ja Rain Tallinnast ning tantsuõpetajatest olid esindatud Luiz Izzo Mehhikost ning Jorge Hinojosa Ecuadorist.

 

Möödunud laupäeval, 10.novembril toimus ööklubis BonBon linna lõbusaim üritustesari Baile-bon, mille seekordne erinimetus oli Baile-bon Spiced. Peo seekordsed erikülalised olid salsa DJ-d Marko ja Rain Tallinnast ning tantsuõpetajatest olid esindatud Luiz Izzo Mehhikost ning Jorge Hinojosa Ecuadorist.

Peasaalis tõi kõige kaasakiskuvamad latiino- ja venerütmid rahvani resident DJ Sonic. Lisaks pakkusid hulgaliselt silmailu latiino Go-Go tantsijad ning meeldejääva elamuse jättis tuntud latiino hitte laulnud Beata Ushkovkaya.

Järgmine suursugune salsapidu Baile-bon leiab aset laupäeval, 15.detsembril ööklubis BonBon, kus üritustesari tähistab oma teist sünnipäeva. Lauabroneering on soovitav teha juba täna. 

Lisaks sellele teeb linna kõige lõbusam pidu Baile-bon oma sünnipäeva puhul kõigile ürituse austajatele väga erilise kingituse, korraldades 21.detsembril sünnipäeva party tour-i Pärnusse ööklubisse Bravo! Vaata lisaks siit. Lisainfo ja laudade broneerimine: +372 5024262, gert@musicfactory.ee

Vaata allpool ka pildigaleriid!