Galerii! Baltimaade suurim ilu-ja koolituskeskus Navy Studio pidas oma 1. sünnipäeva!

Galerii! Baltimaade suurim ilu-ja koolituskeskus Navy Studio pidas oma 1. sünnipäeva!

Möödunud laupäeval, 18. aprillil, toimus Pärnu mnt. 69 asuvas Navy Studio ilu-ja koolituskeskuses suurejooneline ja meeleolukas sünnipäevapidu.  Peo juhatasid sisse kaunid ja glamuursed Living Models modellid, kes esitlesid moeshowl disainer Diana Arno loomingut, mida kaunistasid aksessuaaridena House of Vintage Frames päikseprillid. Modellide songud ja meigid valmisid Navy Studio juuksurite ja jumestajate käe all. Live muusikaga kostitas Jana Kask, kes esitas publikule ka enda värskeima singli «Ma ootan veel». Sünnipäeva puhul loositi kõigi külaliste vahel välja hinnalisi kingitusi. Meeleoluka muusika saatel kestis pidu varajaste hommikutundideni.    Vaata pilte sünnipäevapeost galeriist!

Möödunud laupäeval, 18. aprillil, toimus Pärnu mnt. 69 asuvas Navy Studio ilu-ja koolituskeskuses suurejooneline ja meeleolukas sünnipäevapidu. 

Peo juhatasid sisse kaunid ja glamuursed Living Models modellid, kes esitlesid moeshowl disainer Diana Arno loomingut, mida kaunistasid aksessuaaridena House of Vintage Frames päikseprillid. Modellide songud ja meigid valmisid Navy Studio juuksurite ja jumestajate käe all. Live muusikaga kostitas Jana Kask, kes esitas publikule ka enda värskeima singli «Ma ootan veel».

Sünnipäeva puhul loositi kõigi külaliste vahel välja hinnalisi kingitusi. Meeleoluka muusika saatel kestis pidu varajaste hommikutundideni. 

 

Vaata pilte sünnipäevapeost galeriist!