GALERII! Buduaari moepidu Elite Model’s FN lounge’is Number 9

GALERII! Buduaari moepidu Elite Model’s FN lounge’is Number 9

13. aprillil toimus Tallinna moekaimas restoran/lounge’is Number 9 Buduaari kevadine moepidu Elite Model’s Fashion Night. Vaata peoülevaadet galeriist:      

13. aprillil toimus Tallinna moekaimas restoran/lounge’is Number 9  Buduaari kevadine moepidu Elite Model’s Fashion Night.

Reede õhtul oli kauneima vaatega pealinna restoran Number 9 pungil rahvast, kes olid tulnud head seltskonda, sööki, moodi ja muusikat nautima.  Pidu olid nautima tulnud teiste hulgas ärimees Teet Saarepera oma kauni kaasa Eliko Haak‘iga, itaalia ärimees Roberto de Silvestri, edukad eesti ärimehed Raivo Aavisto ja Mati Väärtnõu kaasadega, kaunis laulja Ithaka Maria, kes juhatas sisse ka moeshow, ning endine Buduaari tegevjuht ja praegune Postimehe müügiosakonna projektijuht Annika Urm. 

Saabunud külalisi tervitas uksel naiste maasikamaitseline lemmikjook Fresita. Õhtu avasid eksklusiivse unplugged show‘ga Kristjan Kasearu ja Taavi Langi.  Moeelamuse pakkus tunnustatud Eesti moelooja Marilin Sikkal oma kevadiselt värske ja suviselt lillelise kollektsiooniga Painter. Modellide kaunite soengute eest hoolitsesid Douglas ja Bauman juuksurid. Külalisi panid lõhnama Antonio Banderase võrgutavad naiste ja meeste lõhnad Blue Splash Seduction ja Splash Seduction in Black, mis hiljem rahva hulgas ka välja loositi.

Vaata peoülevaadet galeriist: