Galerii! Dasha Astafieva & NikitA ööklubis “777”

Galerii! Dasha Astafieva & NikitA ööklubis “777”

Reedel, 2. novembril toimus ööklubis “777” populaarne vene üritus Tantsuparadiis, alapealkirjaga “Provokatsiooniöö”. Ukraina kõige seksuaalsem ja skandaalsem naisansambel Dasha Astafieva & NikitA  tõi kaasa rahva triumfaalsed ovatsioonid. Tantsuparadiisi külalisi ootas ees kordamatu show täis peenemaitselist erootikat ja agressiivset seksuaalsust, mille käigus esitati ka kõigi lemmikhitte „Maschina” ja „Verevki” ning ka uusi lugusid “2012” ja “Avocado”.  

Reedel, 2. novembril toimus ööklubis “777” populaarne vene üritus Tantsuparadiis, alapealkirjaga “Provokatsiooniöö”. Ukraina kõige seksuaalsem ja skandaalsem naisansambel Dasha Astafieva & NikitA  tõi kaasa rahva triumfaalsed ovatsioonid.

Tantsuparadiisi külalisi ootas ees kordamatu show täis peenemaitselist erootikat ja agressiivset seksuaalsust, mille käigus esitati ka kõigi lemmikhitte „Maschina” ja „Verevki” ning ka uusi lugusid “2012” ja “Avocado”.

Nagu tavaks saanud, valiti ka õhtu stiilseim paradiisineiu.

Õhtu kaks peavõrgutajat olid residendid DJ Denis KarabljOFF ja DJ Sonic.

Järgmine Tantsuparadiisi üritus toimub reedel, 7. detsembril  ööklubis “777” , kus esineb kahekordne Guinnessi rekorditeraamatu omanik trikimeister Juha Kurvinen oma “surmatrikiga” – žongleerimine töötava mootorsaega. Pileteid saab juba praegu soetada piletilevi eelmüügist siit.

Rohkem infot ametlikult kodulehelt siit.

Tähelepanu! Igal laupäeval kl. 17-19 telekanalis Seitse kõigi lemmikud vene hitid saates „Tantsuparadiis“. Kordus esmaspäeviti kell 21-23.

Vaata allpool ka pildigaleriid eelmisel reedel toimunud seksikast peost ning youtube’i videot detsembris eesootavast esinejast.