Galerii! ”Diskoteka Avariya” vallutas Klubi Teater lava

Galerii! ”Diskoteka Avariya” vallutas Klubi Teater lava

Aasta üks parimaist pidudest toimus möödunud laupäeval, 24.03, Klubis Teater, mil Babulja Special raames vallutas lava Venemaa supergrupp “Diskoteka Avariya”, kes viimati külastas Eestit kümne aasta eest. Silmailu pakkusid seksikad tantsijad, lõbus ja ootusärevust täis publik soojendas end parimate vene hittide saatel, külastajad vallutasid tantsuplatsi juba peo esimestest minutitest.

Aasta üks parimaist pidudest toimus möödunud laupäeval, 24. märtsil Klubis Teater, mil Babulja Special raames vallutas lava Venemaa supergrupp “Diskoteka Avariya”, kes viimati külastas Eestit kümne aasta eest.

Silmailu pakkusid seksikad tantsijad, lõbus ja ootusärevust täis publik soojendas end parimate vene hittide saatel, külastajad vallutasid tantsuplatsi juba peo esimestest minutitest.

“Diskoteka Avariya” küttis oma etteastega publiku niivõrd üles, et tunniajalise kontserdi asemel pakkus trio lausa pooleteisetunnise elamuse. Klubisse tahtjaid oli meeletult palju, viimased soovijad pidid ruumipuuduse tõttu paraku ukse taha jääma.
Lisaks vene publikule oli kogunenud ka hulganisti eesti ja piiritagust rahvast, kes samuti armastavad ning hindavad Vene atmosfääriga pidusid väga.
Show oli meeletu, kaasakiskuv ja loomulikult humoorikas. Nii laval kui ka saalis oli tõeline pidu, vett ei kasutatud enam joomiseks, vaid enda ja publiku värskendamiseks.

Koos teistega said lõbusa peoelamuse ka mängude võitjad, kellele nii Klubi Teater kui ka erinevad meediaväljaanded tegid meeldiva üllatuse ja kinkisid tasuta pääsmed üritusele.
Järgmisel Babulja Special peol, mis leiab aset juba 21. aprillil, teeb järjekordse põneva etteaste armastatud suurstaar Zanna Friske, kindlasti ei puudu ka siis erinevad üllatusterohked mängud!

Sel nädalavahetusel pakub Klubi Teater aga kuumi trende moemaailmast. Reedel, 30. märtsil Fashion in Teater – Tango for 3 Kristina Viirpalult ja laupäeval, 31. märtsil lõbus sõbrannade pidu Buduaar Girls Night – pidu täis üllatusi, kingitusi ja maitsvaid kokteile!

Vaata allpool ka pilte peost ning kuula järgmise Babulja Special peo peaesineja Zanna Friske tantsuhitti: “La, la, la”.

Karin Karu