Galerii! Dom Party Asia klubis Teater

38 kommentaari
Galerii! Dom Party Asia klubis Teater

Pidudekuninganna Dom Party Asia hüpnotiseeris möödunud reedel, 18. oktoobril oma külastajad. Klubi Teater muutus sel ööl uskumatult kauniks ja võluvaks imedemaaks, kus sensuaalsed geishad vallutasid üheks ööks klubi Teatri.   Klubi oli täidetud idamaiste ja salapäraste sümbolitega mis kaunistasid klubi Teatri võrratuid laevõlve lisades idamaist hõngu. Dom Party geishad võlusid pilke oma uhkete detailiderohkete jaapanipäraste rõivastega ja portselan jumega.

Pidudekuninganna Dom Party Asia hüpnotiseeris möödunud reedel, 18. oktoobril oma külastajad. Klubi Teater muutus sel ööl uskumatult kauniks ja võluvaks imedemaaks, kus sensuaalsed geishad vallutasid üheks ööks klubi Teatri.  

Klubi oli täidetud idamaiste ja salapäraste sümbolitega mis kaunistasid klubi Teatri võrratuid laevõlve lisades idamaist hõngu. Dom Party geishad võlusid pilke oma uhkete detailiderohkete jaapanipäraste rõivastega ja portselan jumega.

Saabuvaid külalisi üllatati õnneküpsistega ning meelt lahutasid võrgutavad idamaised Dom Party diivad nii laval kui ka baarilettidel eriti võimsa show‘ga. Kõigele lisaks tõstsid peo rütmikust vapustavad trummarid – Eesti parim trummar Reigo Ahven ja Siim Koppel vapustavatel suurtel KRAH trummidel. Pidu kogus meeletult tuure koos DJ Petersoniga, kes tasakaalustas külaliste Yin ja Yang-i.

Lisaks müstilisele meelelahutusele olid sel õhtul veel salapärased külalised, keda kaamerasilm ei suutnud jäädvustada, jäädes uhiuue kaardiomanikele mõeldud Members Lounge ja tabudest vaba klubi Taboo ukse taha, ning pidutsesid sel korral eriti šampanjarohkelt ja privaatselt.

Rahvarohke idamaine pidu kestis kuni varahommikuni gigantse Buddha valvsa silma all.

Müstilisele Dom Party Asia peole saabusid ka muinasjututegelased, kelle seas ka möödunud pühapäeval publikut rabanud Eesti enda Meat Loaf Koit Toome, kokaraamatute autor Angeelika Kang koos ärimehe Märt Osulaga, telenägu Electra, suurärimees Sonny Aswany, sigariärimees Mahesh P Ramnami, mööbliärimees Raul Reemet. Samuti oli kohal ka ärimees Leonid Tuder ja Andrus Uudmäe, tõsielustaar Triin Tulev, ärinaine ja seltskonnakaunitar Iris Tomson, rammumees Argo Ader, eksmiss Anna Naroznaja ja paljud paljud teised tuntud näod.

Järgmine Dom Party juba novembrikuus, kuid sellel reedel, 25. oktoobril tuuakse Vegas klubisse Teater. Kuid 26. oktoober on kuu viimane laupäev, mis tähendab ainult üht – Buduaar Girls Night, linna parim pidu täis üllatusi, kauneid meestantsijaid ja kingitusi!

Vaata allpool pilte ja videot!

 

Dom Party Asia 18.10.13 @ Klubi Teater from Klubi Teater on Vimeo.