Galerii! Dom Party Klubis Teater

Galerii! Dom Party Klubis Teater

Möödunud reedel, 28.09, toimus taas Dom Party, millele lisas veelgi särtsu ja põnevust Little Dom Lounge Deja Vu’s. Väga populaarseks ja nõutuks muutunud Little Dom, mis toimus taaskord ja seda ikka Lounge Deja Vu’s, pakkus kõikidele parimat meelelahutust veel enne õhtu saabumist. See on uus enneolematu üritustesari, mis pakub Dom Partyle omast meelelahutust, luksust ja glamuuri. Pidu, kus šampanja voolab ojadena ja graatsilised artistid lahutavad kõikide külastajate meelt!

Möödunud reedel, 28.09, toimus taas Dom Party, millele lisas veelgi särtsu ja põnevust Little Dom Lounge Deja Vu’s. Väga populaarseks ja nõutuks muutunud Little Dom, mis toimus taaskord ja seda ikka Lounge Deja Vu’s, pakkus kõikidele parimat meelelahutust veel enne õhtu saabumist. See on uus enneolematu üritustesari, mis pakub Dom Partyle omast meelelahutust, luksust ja glamuuri. Pidu, kus šampanja voolab ojadena ja graatsilised artistid lahutavad kõikide külastajate meelt!

Maitsvad a’la carte road ja parimad kokteilid koos värvikate artistidega – see on õhtu, mis algab Deja Vus Little Dom üritusega.

Sellele järgnes veel glamuursem, luksuslikum ja säravaim Dom Party Klubis Teater.

Dom Party, see on pidu, mis on täis staare, parimaid artiste, ilusamaid tantsijaid ja kaunemaid külalisi. See pn pidu, mis algab juba enne klubisse sisenemist ja millele annavad alati särtsu ja salapära üllatused, mis täidavad pidu algusest lõpuni.

Sellel korral kaunistasid Klubi Teatrit ja Dom Party-t kaunid diivad Moskvast, neiud üllatasid kõiki väga glamuursete ja silmatorkavate kostüümidega, mida vahetati õhtu jooksul mitmeid kordi. Moskvalannad pakkusid vaatemängulist showd ja vallutasid nii mõnegi mehe südame.

Peo finaal toimus taas Lounge Deja Vus koos Klubi Teater säravate artistidega Little Dom-i peol, mis kestis kuni esimeste päikesekiirteni.

Vaata allpool ka pildigaleriid ja youtube’i videot!