Galerii! Dom Party Klubis Teater +Little Dom eel- ja järelpidu Lounge’is DejaVu

Galerii! Dom Party Klubis Teater +Little Dom eel- ja järelpidu Lounge’is DejaVu

Esmakordselt oli kõigil võimalus osaleda Little Dom kahekordsel peol Lounge’is DejaVu. Nii eel- kui ka järelpidu muutsid kogu õhtu veelgi glamuursemaks. Pidu, kus shampanja voolab ojadena, graatsilised artistid lahutavad kõikide külaliste meelt. Little Dom avapeol tegi võimsa etteaste maailmakuulus viiulivirtuoos Stepan Mezencev (Moskva). Sellele järgnes veel glamuursem, luksuslikum ja säravaim Dom Party Klubis Teater.

Esmakordselt oli kõigil võimalus osaleda Little Dom kahekordsel peol Lounge’is DejaVu. Nii eel- kui ka järelpidu muutsid kogu õhtu veelgi glamuursemaks. Pidu, kus shampanja voolab ojadena, graatsilised artistid lahutavad kõikide külaliste meelt. Little Dom avapeol tegi võimsa etteaste maailmakuulus viiulivirtuoos Stepan Mezencev (Moskva). Sellele järgnes veel glamuursem, luksuslikum ja säravaim Dom Party Klubis Teater.

Kõikidel väsimatutel oli võimalus ühineda Klubi Teater säravate artistidega Lounge’is Deja Vu Dom Party ametlikul after partyl Little Dom, mis kestis kuni esimeste päikesekiirteni.

Sellel korral olid pidu teiste hulgas nautimas ka muusik Kristjan Kasearu, jõusaali kuningas Argo Ader, noor laulja Beata ja paljud teised.

Järgmisel kuul üllatab Dom Party kõiki taas, kuid juba sellel reedel ootab Klubi Teater kõiki enda 1. sünnipäevale. 

Vaata allpool ka youtube´i videot ning pildigaleriid!