Galerii: Fallen Angels pidutses Vihula mõisas

32 kommentaari
Galerii: Fallen Angels pidutses Vihula mõisas

Möödunud laupäeval, 10. detsembril tähitsas üritustesari Fallen Angels oma teist tegutsemisaastat. Romantiline õhtusöök ja glamuurne pidu toimusid Vihula Mõisas. Peo joogi eest hoolitses Tsarine šampanja. Õhtusöögi menüü oli kokku pannud Vihula Mõisa peakokk Vladimir Upeniek. Peole oli tulnud palju pealinna kaunitare.

Möödunud laupäeval, 10. detsembril tähistas üritustesari Fallen Angels oma teist tegutsemisaastat. Romantiline õhtusöök ja glamuurne pidu toimusid Vihula Mõisas. Peojoogi eest hoolitses Tsarine šampanja. Õhtusöögi menüü oli kokku pannud Vihula Mõisa peakokk Vladimir Upeniek. Peole oli tulnud palju pealinna kaunitare.

Peoõhtu programmis olid nii muusikute etteasted kui Suurbritannia rõivabrändi Karen Millen elegantne moeshow. Karen Millen on Suurbritannia moelooja, kes pälvis tunnustuse ja maailmakuulsuse tänu ideaalse lõikega rõivastele. Esimene kauplus avati Tallinnas selle aasta aprillis Rocca al Mare keskuses ning teine juunis Viru keskuses. Moeshow modellide meigi eest hoolitses meikar Jenni Papstel ning soengute eest Sigma ilusalong.

Õhtu jooksul toimus mitu viktoriini, mille võitjaid autasustasid Tsarine ja Karen Millen. Tantsumuusika valis DJ N´Deep ning silmailu pakkusid plastilised tantsijannad.

Vaata peo ülevaadet galeriist: