Galerii! Fashion in Teater esitles Bastioni kevadsuvist kollektsiooni

Galerii! Fashion in Teater esitles Bastioni kevadsuvist kollektsiooni

Reedel, 8. märtsil toimus spetsiaalselt naistepäeva puhul Tallinna ühes luksuslikumas klubis Teater moegurmaanide poolt kauaoodatud üritustesari Fashion in Teater, kus toimus Anatoli Eini poolt lavastatud Bastioni kevad/suvi 2013 kollektsiooni esitlus, mis ühendas kauni moe-show ja meeletult lõbusa peo.

Reedel, 8. märtsil toimus spetsiaalselt naistepäeva puhul Tallinna ühes luksuslikumas klubis Teater moegurmaanide poolt kauaoodatud üritustesari Fashion in Teater, kus toimus Anatoli Eini poolt lavastatud Bastioni kevad/suvi 2013 kollektsiooni esitlus, mis ühendas kauni moe-show ja meeletult lõbusa peo.

Fashion in Teater – see on ainulaadne üritustesari, mis ühendab eksklusiivse moe-show lõbusa peoga, mis möödub parimate hittide, kaunite külaliste ning sirejalgsete modellide ning kaunite klubi Teatri tantsijannade saatel. 

Muusikalise etteaste tegi armastatud lauljatar Tanja Mihhailova ning moeshow lavastajaka oli Anatoli Ein, vaata lisaks siit 

Juba sellel nädalavahetusel ootab Klubi Teater kõiki taas meelt lahutama. Reedel, 15. märtsil on kõik oodatud lõbusale Discole, mida muudab veelgi lõbusamaks värvikas DJ TomLilienthal ja laupäeval, 16. märtsil seksikas ja ahvatlusi täis Sparkling R&B, kus kütab kirgi DJ Slam.

Vaata allpool ka Youtube´i videot ning pildigaleriid!