Galerii! Hed Kandi looja Mark Doyle klubis Hollywood

20 kommentaari
Galerii! Hed Kandi looja Mark Doyle klubis Hollywood

Kõigil Hed Kandi liikumise austajatel oli 2. veebruaril võimalus osa saada millestki uuest – Hed Kandi looja Mark Doyle tõi Tallinnasse oma uue üritustesarja Fierce Angel. Hed Kandi käivitamisest tuule tiibadesse saanud Mark Doyle’i uus klubibränd on Fierce Angel, mis esialgselt töötas kui plaadifirma. Nüüdseks on sellest välja kasvanud rahvusvaheline ettevõte – mitmekümned rahvusvahelise menuga kogumikplaadid, raadiosaated 20 erinevas riigis ja peod, parima muusika ja meeldejäävate õhtutega.

 

Kõigil Hed Kandi liikumise austajatel oli 2. veebruaril võimalus osa saada millestki uuest – Hed Kandi looja Mark Doyle tõi Tallinnasse oma uue üritustesarja Fierce Angel. Hed Kandi käivitamisest tuule tiibadesse saanud Mark Doyle’i uus klubibränd on Fierce Angel, mis esialgselt töötas kui plaadifirma. Nüüdseks on sellest välja kasvanud rahvusvaheline ettevõte – mitmekümned rahvusvahelise menuga kogumikplaadid, raadiosaated 20 erinevas riigis ja peod, parima muusika ja meeldejäävate õhtutega.

Plaate mängis alati särav ja kaunis Fierce Angel resident-DJ Triin Tulev.

Mark Doyle on olnud klubimaailmaga seotud juba aastast 1988, korraldades pidusid ja mängides plaate. Jättes Londoni JazzFM turundusjuhi ametikoha seljataha, on Mark genereerinud mitmeid suuri projekte läbi aastate. Peale DJ ja promootori elukutse, produtseerib ta ka edukalt muusikat.

 

Vaata allpool ka pildigaleriid!