Galerii ja video! Deja Vu staariderohke sünnipäevapidu

Galerii ja video! Deja Vu staariderohke sünnipäevapidu

Lounge Deja Vu tähistas 4. mail oma sünnipäeva koos Tallinna Laste Turvakeskuse, Tilsi Lastekodu ja Mäe-kodu Lastekodu lastega. „Laste jaoks ei ole oluline mitte üksnes materiaalne abi, vaid eelkõige hoolivus ja elamused,“ selgitas Deja Vu teenindujuht Helen Aunbaum, miks otsustati lastele üks eriline päev kinkida ja nad külla kutsuda. Ta lisas, et lastekodudki ootavad külalisi. „Samuti oleks väga tore, kui head inimesed kutsuksid  suvel lapsi enda juurde puhkama ja kingiksid neile oma aega,“ ütles Aunbaum.

Lounge Deja Vu tähistas 4. mail oma sünnipäeva koos Tallinna Laste Turvakeskuse, Tilsi Lastekodu ja Mäe-kodu Lastekodu lastega. „Laste jaoks ei ole oluline mitte üksnes materiaalne abi, vaid eelkõige hoolivus ja elamused,“ selgitas Deja Vu teenindujuht Helen Aunbaum, miks otsustati lastele üks eriline päev kinkida ja nad külla kutsuda. Ta lisas, et lastekodudki ootavad külalisi. „Samuti oleks väga tore, kui head inimesed kutsuksid suvel lapsi enda juurde puhkama ja kingiksid neile oma aega,“ ütles Aunbaum.

Deja Vu kaheksandale sünnipäevapeole saabus kaks bussitäit põnevil lapsi. Lõbusat päeva juhtis koeratüdruk Lotte, keda abistasid printsess ja valge jänes. Laval käisid ning autogramme ja oma aega jagasid Uku Suviste, Kristjan Kasearu ja Getter Jaani. Erilist elevust tekitas personaaltreener ja atleet Jüri Leinvaldi etteaste.

Soovijad said jumestuse või uue soengu, pisematele külalistele tehti näomaalinguid. Lisaks toimusid lõbusad mängud ja maitsti suurt sünnipäevatorti. Muusikaga lõi meeleolu DJ Tom Lilienthal.

Kõigi külaliste vahel toimus auhinnaloos, mille võitudeks olid Nõmme Kalju fännisallid ja väiksed jalgpallid. Iga laps sai peolt kaasa kingikoti.

Kingi ka Sina lastele oma aega ning võta ühendust:

Tallinna Laste Turvakeskus siin 

Tilsi Lastekodu siin

Tartu Mäe Kodu Lastekodu siin 

Vaata galeriid ja videot allpool!