Galerii ja videomäng – võida aastane pääse klubisse Teater! Dom Party White klubis Teater

Galerii ja videomäng – võida aastane pääse klubisse Teater! Dom Party White klubis Teater

Möödunud reedel, 19. juulil muutus klubi Teater uskumatult glamuurseks valgeks paradiisiks – aset leidis luksuslik Dom Party White. Glamuuri ja luksust lisasid klubi Teatri kaunitarid, kes olid üleni valgesse riietatut ning nägid välja kui Kreeka jumalannad.

Möödunud reedel, 19. juulil muutus klubi Teater uskumatult glamuurseks valgeks paradiisiks – aset leidis luksuslik Dom Party White. Glamuuri ja luksust lisasid klubi Teatri kaunitarid, kes olid üleni valgesse riietatut ning nägid välja kui Kreeka jumalannad. 

Valgele peole tuli kohale ka palju Eesti staare, sealhulgas ka “Tantsud Tähtedega” osaleja Mairold Millert, laulja Kirstjan Kasearu, Sushi ärimees Raul Reemet ja paljud teised.

 

VIDEOMÄNG – Võida aastane pääse klubisse Teater!

Kuum ja seksikas naine püüdis pilke Dom Party White peol, vaata videot, et teada saada täpsemalt, millega ta need pilgud võlus!

Videosse on lisatud eriti kaunis klipp, säravatest tantsijatest – otsi üles see koht, pane kirja mitmendal minutil ja sekundil see leiab aset ja arva ära, kus kohas tantsijad tantsivad.

Vastus saada vastus@klubiteater.ee koos oma kontaktidega.

Auhinnaks on aastapääse klubisse Teater!

 

Pildigalerii ning Youtube´i video lisatud allpool!