Galerii! Kati Vaikre performance juukseshow Solarise terrassil

Galerii! Kati Vaikre performance juukseshow Solarise terrassil

Kolmapäeval toimus Solarise terrassil eriline performance-show, kus juustedisainer Kati Vaikre esitles oma pompöösseid marieantoinette’ilikke skulptuure juustest. Modellide kleidid valmistati  kohapeal mitmesajast õhupallist ja miljööd kaunistasid Martin Saare Londoni näituse maalid.  

Kolmapäeval toimus Solarise terrassil eriline performance-show, kus juustedisainer Kati Vaikre esitles oma pompöösseid marieantoinette’ilikke skulptuure juustest. Modellide kleidid valmistati kohapeal mitmesajast õhupallist ja miljööd kaunistasid Martin Saare Londoni näituse maalid.

Kati Vaikre: Ma olen nii õnnelik, et kõik laabus hästi! Ma alustasin kavandite tegemisega juba kaks nädalat tagasi. Kõik modellid viibisid mitu tundi soengute proovides ja eeltööd olen teinud viimased viis päeva. Täna alustasin tööd hommikul kell kaheksa ja esimene soeng sai valmis 12 tundi enne show algust ning õhupallidest kleidid jäid terveks. Ja loomulikult oli parim kingitus päikesepaisteline soe õhtu. Ma loodan väga, et minu soengud murravad negatiivset suhtumist juuksuriametisse ja see show tõestas, et ka juustest on võimalik luua kunsti.
 

Vaata allpool ka pildigaleriid!