Galerii! Klubi Teater tähistas oma esimest sünnipäeva

Galerii! Klubi Teater tähistas oma esimest sünnipäeva

Klubi Teater sai üheaastaseks ja seoses sellega korraldati meeletu pidu. Kohale tuli sedavõrd suur hulk külalisi, et järjekord väljas ulatus lausa 100 meetrini. Klubi Teater artistid tervitasid kõiki külalisi juba väljas ja enda pilkupüüdvate kostüümidega peatasid nii mõnegi auto. Sellel õhtul kinkis Klubi Teater oma külalistele suurejoonelise ja väga värvika meelelahutusprogrammi, mis kestis terve öö. 

Klubi Teater sai üheaastaseks ja seoses sellega korraldati meeletu pidu. Kohale tuli sedavõrd suur hulk külalisi, et järjekord väljas ulatus lausa 100 meetrini. Klubi Teater artistid tervitasid kõiki külalisi juba väljas ja enda pilkupüüdvate kostüümidega peatasid nii mõnegi auto. Sellel õhtul kinkis Klubi Teater oma külalistele suurejoonelise ja väga värvika meelelahutusprogrammi, mis kestis terve öö. 

Puhkpillitrio Timo Vendt, Mairo Märjamaa ja Tanel Kuusk sütitasid oma energilise etteastega veelgi enam särtsu. Õhtu tipphetkeks oli Londoni diiva Noreen Stuwarti etteaste. Noreen pani endaga kaasa laulma ka kõige tagasihoidlikumad hiirekesed, terve saal oli vaimustuses ja publiku kaasaelamine andis sellest selgelt märku.

Külaliste seas oli suurel hulgal Eesti staare ja avaliku elu tegelasi nagu näiteks Urmas Sõõrumaa kaasa ja ehtemiljonär Kätlin Maran, lauljatar Jana Kask, artist Kristjan Kasearu, jõusaali kuningas Argo Ader, kasiinoärimees Armin Karu poeg Erik Karu, ärimees Jaan Toots elukaaslase Kati Tootsiga, endine saatejuht ja modell Evely Ventsli ja paljud teised. Lisaks olid selleks puhuks spetsiaalselt Eestisse tagasi tulnud ärinaine Ines Karu Salo koos abikaasaga ja modell Delisa Maria Varik, kes tähistas Klubis Teater ka enda sünnipäeva.

Vaata allpool ka youtube’i videot ning pildigaleriid!