Galerii! Kristjan Kasearu ja paljud teised pidutsesid Tropicana peol Klubis Teater

22 kommentaari
Galerii! Kristjan Kasearu ja paljud teised pidutsesid Tropicana peol Klubis Teater

Möödunud reedel, 22. veebruaril viis kirglik ja temperamentne Tropicana taaskord Klubi Teatri külastajad puhkusele sombusest sügisest otse palmide alla, muutes üheks ööks Teatri troopiliseks paradiisiks. Suviselt kuuma atmosfääri aitasid luua säravates kostüümides tuliverelised tantsijannad ning palavust ja janu aitasid kustutada kaunid tüdrukud, kes värskendasid keha ja vaimu shottidega.

Möödunud reedel, 22. veebruaril viis kirglik ja temperamentne Tropicana taaskord Klubi Teatri külastajad puhkusele sombusest sügisest otse palmide alla, muutes üheks ööks Teatri troopiliseks paradiisiks. Suviselt kuuma atmosfääri aitasid luua säravates kostüümides tuliverelised tantsijannad ning palavust ja janu aitasid kustutada kaunid tüdrukud, kes värskendasid keha ja vaimu shottidega.

Publikuni toodi virtuooslikult detailideni lihvitud vaatemäng Caspar Salolt, kes oli oma bongo-show´sse põiminud kaasahaaravad ladina rütmid ning hetke kõige kuumemad klubihitid. Eksootiline pidu jätkus otse Mehhikost pärit DJ Luis Izzo ja DJ Sonicu plaadikohvrist välja võlutud parimate palade saatel varahommikuni.

Teiste seas oli palmide alla puhkama tulnud saatejuht Krista Lensin, lauljatar Beata Ushkovskaya, laulja Kristjan Kasearu, endine saatejuht Kristiina Savva ja paljud teised.

Juba märtsikuu teises pooles võetakse taaskord ette teekond eksootilisele Tropicanale, kuid sel nädalavahetusel on aeg näidata oma armastust, sest reedel, 1. märtsil leiab aset taaskord armastatud „Love“, kus Cupido armastusenoolte eest ei poe keegi peitu… armastust ja salapära jagub sel ööl kõigile.
Laupäeval, 2. märtsil leiab aset alati lõbus Elevant, kus ka sel korral ei tunne Elevant lõbul, vallatustel ja üllatustel piire.

Vaata allpool ka Youtube videot ning pildigaleriid!