Galerii! Meeletu Babulja tõi kokku linna seksikaimad pidulised

23 kommentaari
Galerii! Meeletu Babulja tõi kokku linna seksikaimad pidulised

Möödunud laupäeval, 23. veebruaril leidis aset alati lõbus venepidu Babulja, kus vanaemale tulid külla kõige ilusamad ja kõige lõbusamad lapsukesed, pidutsedes ennastunustavalt vahutava šampanja ning kaasakiskuvate vene hittide saatel varahommikuni. Sel korral tulid Memme pidustustest osa saama edukad kohalikud vene ärimehed ning muidugi oli kohale tulnud ka rohkearvuliselt slaavi kaunitare.
 

Möödunud laupäeval, 23. veebruaril leidis aset alati lõbus venepidu Babulja, kus vanaemale tulid külla kõige ilusamad ja kõige lõbusamad lapsukesed, pidutsedes ennastunustavalt vahutava šampanja ning kaasakiskuvate vene hittide saatel varahommikuni. Sel korral tulid Memme pidustustest osa saama edukad kohalikud vene ärimehed ning muidugi oli kohale tulnud ka rohkearvuliselt slaavi kaunitare.

Meeletu pidu jätkus kaunite martjoškade ning vene muusika paremikke valis välja Babulja resident DJ Sonic, kelle juhtimisel tantsiti meeliülendavas meeleolus varahommikuni.

Järgmine kord on vanaemale võimalik külla minna juba 30. märtsil, kuid enne seda leiab Lounge Deja Vu’s aset: reedel, 1. märtsil Deja Vu Coctail Party ning juba laupäeval, 2. märtsil kiigutavad kaunitarid rahvast magusama elu poole ning seda juba Sweet Life Swing Specialil.

Vaata allpool ka Youtube videot ning pildigaleriid!