Galerii: miniklubi “Buduaar”- lubatud ainult naistele!

23 kommentaari
Galerii: miniklubi “Buduaar”- lubatud ainult naistele!

Pealinna uusimas teatraalse programmiga ööklubis “Teater” on nüüd avatud Buduaari privaatnurgake, mis on mõeldud ainult naistele. Mõnusa viirukihõnguga ja maheda valgusega väike tuba on mõeldud selleks, et naised saaks peomöllust jalgu puhata, omavahel juttu ajada ning meiki värskendada. 

Pealinna uusimas teatraalse programmiga ööklubis “Teater” on nüüd avatud Buduaari privaatnurgake, mis on mõeldud ainult naistele. Mõnusa viirukihõnguga ja maheda valgusega väike tuba on mõeldud selleks, et naised saaks peomöllust jalgu puhata, omavahel juttu ajada ning meiki värskendada.

Buduaaris saavad naised testida värskeid ilutooteid puudrist hea parfüümini. Soengu kohendamisel on abiks erinevad juuksehooldusvahendid Expressionsi juukseklambritest L’Oreali lakkideni. Avoni kosmeetika austajad leiavad Buduaari meigiriiulilt oma lemmikhuulepulga ja puudri. Nende toodete kohapeal kasutamine on Buduaari miniklubis tasuta, kuid sul on võimalus selle ruumi eest hoolitsevale kaunile buduaaridaamile mõned mündid tippi jätta.

Kui juhtud Buduaari õigel hetkel külastama, siis võid saada mõne laheda üllatuse osaliseks – selleks võib olla tasuta jook, mõni tasuta ilutoode või seksikas meestantsija, kes naistele privaatshow‘d pakub. 

Miniklubi Buduaar on “Teatris” avatud samal ajal kui kogu klubi – reedeti ja laupäeviti kell 00.00-05.00. Tutvu “Teatri” meelelahutusprogrammiga, vaata pilte Buduaarist ja tule külla.

Buduaar.ee