Galerii! Sensatsiooniline peotuur “Tantsuparadiis Egiptuses”

Galerii! Sensatsiooniline peotuur “Tantsuparadiis Egiptuses”

Ühe aasta vahele jättes korraldas meelelahutusfirma Music Factory 17.-24. novembril kauaoodatud sensatsioonilise eriprojekti – peotuur Tantsuparadiis Egiptuses. Peaaegu aasta igapäevast tööd ja hoolikat ettevalmistust ning saigi kokku 40 inimesest koosnev eriliselt lõbus seltskond päikese alla imeilusasse Egiptuse viietärni luksuslikku rannahotelli Rixos Sharm El Sheikh.

Ühe aasta vahele jättes korraldas meelelahutusfirma Music Factory 17.-24. novembril kauaoodatud sensatsioonilise eriprojekti – peotuur Tantsuparadiis Egiptuses.

Peaaegu aasta igapäevast tööd ja hoolikat ettevalmistust ning saigi kokku 40 inimesest koosnev eriliselt lõbus seltskond päikese alla imeilusasse Egiptuse viietärni luksuslikku rannahotelli Rixos Sharm El Sheikh.

Meeldivalt küpsetav päike, soe Punane meri oma eksootilise veealuse maailmaga, palmid, liiv – kõik see kaunistas igapäevast rannas mõnulemist. Lisaks veel showmees Nikolai Markovi poolt organiseeritud konkursid ja mängud, millest heameelega osa võeti ning loomulikult ka puhkusega kaasas käiv lemmikmuusika, mille järgi tantsiti päeval lausa rannaliival ja öösel tantsusaalides.

Kõige oodatumateks sündmusteks kogu nädala jooksul said Tantsuparadiisi spetsiaalsed peod öösiti rannas. Esimesena toimus “White Russian Beach Party”, kuhu kõik külalised olid oodatud valges riietuses. Kuni hommikuni pidutseti koos suurema osa hotelli külastajatega parimate Vene- ja Lääne hittide järgi. Teine suurpidu “Orange Hawaii Russian Party” või nagu rahvas seda kutsus lühidalt “oranžiks peoks”, toimus kaks päeva hiljem ja tekitas veel suurejoonelisema tunde, kogudes kokku rekordilise külaliste arvu. 

Seekord olid kõik peotuuri üritused korraldatud oluliselt suurejoonelisemalt, kui varasematel aastatel. Lisaks kaasa võetud valgus- ja püroefektidele ning kõikide lemmik-DJ Deniss KarabljOFF-ile, lõbustasid külalisi saksofonist Kirill Sax ning ka seksikad go-go tantsijad Peterburist, kes rõõmustasid külalisi oma ilu ja graatsiaga. 

Eraldi tuleb veel ära märkida romantiline laevareis rahvusparki Ras Mohamed, kus sai igal sammul kohata imeilusat veepealset värvide mängu ning veealuse maailma austajad said nautida selle korallide ja kalade ilu täiel rinnal.

Vaatamata raskustele ja erinevatele takistustele, mis sel aastal organisaatoritele vana jumal ise ette veeretas, sai ikkagi lõpuks kokku väga õnnelik ühtne grupp, kes ei unusta seda kaua oodatud projekti Tantsuparadiis Egiptuses. Lisaks emotsioonidele saab iga osavõtja mälestuseks DVD koos lõbusa videofilmi ja fotogaleriiga kogu reisist, mis hoiab veel kaua aega südame sooja.

 

Juba praegu toimuvad ettevalmistused ja otsingud järgmise Tantsuparadiisi peotuuri korraldamiseks. Jälgige infot siit