Galerii! Sensuaalne Teater Secrets pidu klubis Teater

44 kommentaari
Galerii! Sensuaalne Teater Secrets pidu klubis Teater

Möödunud laupäeval, 5. oktoobril võlus klubi Teater külalisi kaunite pesuinglite show‘ga. Teater Secrets on igakuine kaunite pesudiivadega üritus, mis on sensuaalne ja tulvil saladusi. Kaunite pesumodellide show meelitas kohale ka kanged rammumehed, kelle seas oli ka Serbia maailmakuulus rammumees Ervin Katona ning pesu-show‘d olid nautima tulnud ka Uku Suviste ja Tanel Padari kaunid tüdruksõbrad.   

Möödunud laupäeval, 5. oktoobril võlus klubi Teater külalisi kaunite pesuinglite show‘ga. Teater Secrets on igakuine kaunite pesudiivadega üritus, mis on sensuaalne ja tulvil saladusi. Kaunite pesumodellide show meelitas kohale ka kanged rammumehed, kelle seas oli ka Serbia maailmakuulus rammumees Ervin Katona ning pesu-show‘d olid nautima tulnud ka Uku Suviste ja Tanel Padari kaunid tüdruksõbrad. 

Järgmine saladusi tulvil Teater Secrets juba novembrikuus. Kuid sellel reedel, 11. oktoobril ootab uhiuus üritustesari Pin-Up, kus kohtuvad stiilne retro ja klubi Teater. Kuid laupäeval, 12. oktoobril toimub Sparkling üritus, mis ootab peogurmaane nautima säravat ja šampanjarohket pidu.

Vaata allpool ka pildigaleriid!