Galerii! Stoli The Most Original Night Klubis Teater

10 kommentaari
Galerii! Stoli The Most Original Night Klubis Teater

Stoli The Most Original Night pakkus Klubis Teater taas maitseelamust ja parimat meelelahutust varajaste hommikutundideni. Stoli kaunitarid tervitasid külastajaid, nagu kombeks saanud, maitsvate viinashottidega ja baaris pakuti uusimaid kokteile. Ka sellel korral said külastajad enda fantaasia järgi lasta valmistada põnevaid jooke ja nii mõnelgi õnnestus sellega silma paista. Parima muusika saatel lahutasid külastajate meeli Stoli kaunitarid ja seda kuni varajaste hommikutundideni. 

Stoli The Most Original Night pakkus Klubis Teater taas maitseelamust ja parimat meelelahutust varajaste hommikutundideni.  Stoli kaunitarid tervitasid külastajaid, nagu kombeks saanud, maitsvate viinashottidega ja baaris pakuti uusimaid kokteile. Ka sellel korral said külastajad enda fantaasia järgi lasta valmistada põnevaid jooke ja nii mõnelgi õnnestus sellega silma paista. Parima muusika saatel lahutasid külastajate meeli Stoli kaunitarid ja seda kuni varajaste hommikutundideni. 

Nagu tavaks saanud, valiti ka õhtu maitsvaim kokteil, mis leiab kajastust Stoli uues kokteilimenüüs.

Järgmine pidu täis originaalseid maitseid ootab juba oktoobris, kuid juba sellel reedel, 28.09, ootab Klubi Teater kõiki glamuurseimale peole linnas – Dom Party, mida soojendab Lounge Deja Vu’s ametlik eel- ja järelpidu Little Dom. Little Dom on särav ja lõbus üritus, kus külastajate meelelahutuse eest hoolitsevad Dom Party artistid.

Laupäeval, 29.09, ootab Klubi Teater külla kõiki lõbusaid naisterahvaid, sest taas on aeg pidada maha üks meeletu Buduaar Girls Night – veelgi lõbusam ja veelgi rohkemate üllatustega.

Vaata allpool ka pildigaleriid ja youtube’i videot!