Galerii! Sunday Family Brunch kohvikus Wabadus

Pühapäeval, 2. veebruaril toimus kohvikus Wabadus pereüritus Sunday Family Brunch, kus esitlesid Taisi laululapsed oma esimestalbumit “Kallis päikene”. Perepäev algas maitsva Brunch'iga.  Külalisi tervitas Minni, kellega toimus suur tantsutrall, mängud ja meisterdamine. 

Pühapäeval, 2. veebruaril toimus kohvikus Wabadus pereüritus Sunday Family Brunch, kus esitlesid Taisi laululapsed oma esimest albumit “Kallis päikene”. Perepäev algas maitsva Brunch’iga.  

Külalisi tervitas Minni, kellega toimus suur tantsutrall, mängud ja meisterdamine. 

Meigikunstnik Jana Boberg tegi lastele teemakohased käe- ja näomaalingud.

Taisi laululapsed esitlesid väikese kontserdiga oma esimest albumit Kallis päikene”, mis on loodud suure armastuse ja hoolega, sest laulda üheskoos lastega on kuidagi nii lihtne ja hea. Nende hääl on alati loomulik ning see muudabki laulu kõla eriliselt kauniks! Kontserdil oli võimalus kuulata ja vaadata imearmsaid laululapsi esitamas heatujulisi ning suviselt särtsakaid meloodiaid äsjailmunud plaadilt! Lisaks lastele astusid laval ülesse ka  laulev õpetaja Taisi Pettai ning kitarril Are Jaama, kelle ühises koostöös on valminud album “Kallis päikene”.

Pühapäevaselt head muusikat mängis DJ Artur Falgot.

Brunchile tuli kokku palju külalisi ning tänu põnevalt sündmusterohkele kavale möödus päev lennukalt!

Vaata allpool ka pildigaleriid!