Galerii! Sunset ja “Evian Summer Model 2014”

50 kommentaari
Galerii! Sunset ja “Evian Summer Model 2014”

Laupäeval, 27. juulil toimunud suur modellivõistluse finaalvõistlus, mis algas päeval rannas, sai jätku ööklubis Sunset. Ööklubi uksel kostitas Cloetta Kex esimesi saabujaid oma maitsva šokolaaditahvliga ning andis võimaluse võtta osa Lenny Kravitz piletimängust. Vaata lähemalt siit.

Laupäeval, 27. juulil toimus Pärnus suur modelliotsingute finaalvõistlus, mis algas päeval rannas ja sai jätku ööklubis Sunset. Ööklubi uksel kostitas Cloetta Kex esimesi saabujaid oma maitsva šokolaaditahvliga ning andis võimaluse võtta osa Lenny Kravitz piletimängust. Vaata lähemalt SIIT

Efektselt evian®-i mini Cooperiga kohale saabunud kaunid finalistid pakkusid ööklubi rahvale silmailu veel kahe võistlusvooruga, milleks oli Halens moešõu lavaline liikumine ning kingikottidessse lisatud toodete reklaamivooruga, mille reklaamlaused pidid nad ise välja mõtlema. Kella kahe paiku öösel kuulutasime välja võistlusvoorude parimad ning peaauhinna võitja.
Päevase Teazy tantsuvooru parimateks olid nr 9 Elina Petrovskaja, nr 5 Sandra Daškova ja nr 8 Kristi Kärner. Fotole poseerimise vooru võitja valis välja Kallos Cosmetics žürii ning parima foto modelliks oli nr 3 Kelly Lepik. Kelly viis koju külluslikult Kallos Cosmetics juuksehooldustoodetega täidetud kingikoti. Vaata päevast galeriid SIIT
Päevane ja õhtune publik andis kõige enam poolthääli nr 5-le, kelleks oli Sandra Daškova. Catwalk’i parimaks tunnistas Halensi esindaja nr 6 Kelly Nevolihhin.
Peaauhinna ja tiitli „Evian Summer Model 2014“ võitjaks valis evian® žürii kõikide voorude põhjal kõige silmapaistvama ja säravama tütarlapse nr 10 kelleks oli Anita Tumaš.

Rikkalikud kingikotid viisid kõik finalistid juba koju, aga võitjaid ootab peagi ees modellitöö Buduaari sügiseses ajakirjas ja Buduaari Live turul. Peaauhinna võitja peab nüüd veel otsustama, millal ta võtab vastu evian®-i poolt kingituse, milleks on lennureis moe ja evian® vee pealinna Pariisi.

 

Krista Maldur