Galerii: Tammsaare pargis tähistati kooliaasta algust

Esimese koolipäeva puhul korraldati Tammsaare pargis Tallinna õpilastele üritus: “Tähelepanu, valmis olla, läks!”. Lisaks õhupallidele rõõmustati noori erinevate lauljate ning tantsutüdrukutega.

 Esimese koolipäeva puhul korraldati Tammsaare pargis Tallinna õpilastele üritus: “Tähelepanu, valmis olla, läks!”. Lisaks õhupallidele rõõmustati noori erinevate lauljate ning tantsutüdrukutega.

Enne, kui kooliaasta täie hoo sisse saab, kutsuti koolilapsed nautima üritust, kus esinesid superstaari saates osalejad Jana Kask ja Norman Salumäe. Lisaks muusikale esitasid Chocolate Girls ja KNM VAT Tantsustuudio tüdrukud hoogsaid tantsusamme. Mustkunstnik-trikimees Meelis Kubo õpetas lastele spikerdamistrikke ning poliitikutest oli lapsi tervitama tulnud Tallinna abilinnapea Kaia Jäppinen. Kohal oli ka politsei, kes tuletas meelde, kuidas ohutult liigelda.

Ürituse peaesineja oli noorte lemmikbänd Bedwetters, kes hullutas oma kuulajaid lavale tulekust kuni sealt lahkumiseni. Isegi lava taga ootasid fännid, et oma iidolite käest autogramme küsida ning neid oma käega katsuda.