Galerii! Tantsuparadiis Club Hollywoodis

Galerii! Tantsuparadiis Club Hollywoodis

Seekord sattusid kõik külalised linna oodatuimal üritusel Tantsuparadiis Tsaari-Venemaale, kus võeti vastu uus aasta. Näärivana ja Lumehelbeke tervitasid saabujaid kingituste ning tervitusnapsuga.

Seekord sattusid kõik külalised linna oodatuimal üritusel Tantsuparadiis Tsaari-Venemaale, kus võeti vastu uus aasta. Näärivana ja Lumehelbeke tervitasid saabujaid kingituste ning tervitusnapsuga.

Vahetult enne uue aasta saabumist lõbustas pidulisi aadellik Dreamgirls erootiline tantsushow Peterburist laulude ja tantsudega ning õuenarrid Peterburi Barinov show-st näitasid kangelaste jõudu. 

Õhtu peavõrgutajad olid DJ Deniss Karabljoff ja DJ Sonic.

Järgmine Tantsuparadiis toimub laupäeval, 8. märtsil Club Hollywoodis, mil leiab aset Tantsuparadiisi 5. sünnipäeva tähistamine ja sellega koos tähistatakse ka naistepäeva. Müügile tuleb sel korral ainult 1000 piletit ja neid on võimalik 30% soodustusega osta kuni 4. märtsini kõigist Piletilevi müügipunktidest või internetist.

Rohkem infot ametlikult kodulehelt siin 

 

 

Igal laupäeval 17.00-19.00 telekanalis Seitse kõigi lemmikud vene hitid saates „Tantsuparadiis“. Kordus esmaspäeviti kell 21.00-23.00.