Galerii! Tantsuparadiis – Itaalia öö mullidega

Galerii! Tantsuparadiis – Itaalia öö mullidega

Esmakordselt esinesid Eestis Itaalia-Läti maailmaklassi meistrite koostööprojekt, illusionistid Dace ja Enrico Pezzoli oma enneolematu mullideshow‘ga “Bubblelandia”. Tegu oli tõelise teatraalse etendusega, kus oli palju positiivseid emotsioone ning mille ajal demonstreeriti maagilisi trikke ja hiiglaslikke seebimulle, mille kanalite sisse said soovi korral minna ka külalised ise.

Esmakordselt esinesid Eestis Itaalia-Läti maailmaklassi meistrite koostööprojekt, illusionistid Dace ja Enrico Pezzoli oma enneolematu mullide show‘ga “Bubblelandia”. Tegu oli tõelise teatraalse etendusega, kus oli palju positiivseid emotsioone ning mille ajal demonstreeriti maagilisi trikke ja hiiglaslikke seebimulle, mille kanalite sisse said soovi korral minna ka külalised ise.

Veel näidati, kuidas panna mulle seest põlema või täita näiteks suitsuga ja mängida sellega nagu palliga. Illusionistid demonstreerisid isegi söödavaid seebimulle, mis olid viina, viski, brändi või hoopis Tutti Frutti maitsega. Õhtu peavõrgutajad olid DJ Deniss Karabljoff ja DJ Sonic.

Järgmine Tantsuparadiis toimub reedel, 5. juulil uues asukohas – ööklubis Hollywood, kus Tantsuparadiis toob Tallinnasse 90ndate legendi ICE MC (UK) kontserdi koos Peterburi topless show‘ga. Piletid on 30 protsendi soodustusega saadaval kõigis Piletilevi müügipunktides või internetis siin

Rohkem infot ametlikult kodulehelt siit

Igal laupäeval 17.00-19.00 telekanalis Seitse kõigi lemmikud vene hitid saates “Tantsuparadiis”. Kordus esmaspäeviti kell 21.00-23.00.

Vaata allpool ka Youtube´i videot ning pildigaleriid!