Galerii! Tommy Hilfigeri uue esinduskaupluse avamine

Galerii! Tommy Hilfigeri uue esinduskaupluse avamine

Stiilse avamispeo raames toimus ka moelavastus, kus Tommy Hilfigeri sügis-talvist kollektsiooni esitlenud modellide hulgas olid ka Eesti omad superstaarid Liis Lemsalu, Birgit Õigemeel. Muusikalist elamust pakkus Liis Lemsalu.

Stiilse avamispeo raames toimus ka moelavastus, kus Tommy Hilfigeri sügis-talvist kollektsiooni esitlenud modellide hulgas olid ka Eesti omad superstaarid Liis Lemsalu ja Birgit Õigemeel. Muusikalist elamust pakkus Liis Lemsalu.

Tommy Hilfigeri 2012 sügis-talvises kollektsioonis domineerivad punakas-pruunid toonid ning segunevad militaar- ja ratsastiil, millel on rock ’n’ rolli aktsent juures.

Uues esindupoes pakuvad tõelistele Tommy Hilfigeri austajatele peale naiste-, meeste- ja teksakollektsioonide lisaväärtust ka laias valikus lõhna-, prilli-, kella-, pesu-, ehte-, jalanõude ja kottide kollektsioonid.

Rõivaste unikaalsuse ja stiili poolest kuulsaks saanud Tommy Hilfigeri kaubamärk on armastatud premium-klassi toodete valmistajana enamikus maailma riikides, firma edu on teinud elustiilibrändi tuntuks mitme generatsiooni moetarbijate seas. Tommy Hilfiger ise on öelnud: “Mood on suunatud trendide poolt, stiil on igavene.”

Vaata allpool ka pildigaleriid!