Galerii! Unistuste prints Roberto de Silvestri nautis Dom Party pidu Klubis Teater

Galerii! Unistuste prints Roberto de Silvestri nautis Dom Party pidu Klubis Teater

Möödunud neljapäeval, 28. märtsil leidis aset alati glamuurne ning suurejooneline Dom Party Oriental, mis muutis Klubi Teatri üheks ööks vallatult müstiliseks ja salapäraseks idamaade oaasiks.

Möödunud neljapäeval, 28. märtsil leidis aset alati glamuurne ning suurejooneline Dom Party Oriental, mis muutis Klubi Teatri üheks ööks vallatult müstiliseks ja salapäraseks idamaade oaasiks.

Dom Party – see on suursündmus, mil kokku saavad alati ilusad inimesed, seltskonnastaarid, luksus ning glamuur. Külastajateni tuuakse parim meelelahutus ning nagu kord ja kohus, siis sai ka sel korral see kõik alguse juba välisuksel, mil idamaade jumalannad võtsid saabujad hommikumaade rüppe kihiseva šampanja saatel.  Salapära ning müstilisust lisasid maotaltsutajad kaugelt idast, mõistatuslikult sensuaalsed kõhutantsijannad ning idamaade lummusse viisid eksootilised trummirütmid Reigo Ahvenalt. Lisaks ilmusid lendaval vaibal kaunid Aladini mõrsjad, kes pakkusid vapustavat mõõga show´d.

Kohale olid tulnud ka Monaco suurärimees Roberto de Silvestri, kulturist Argo Ader, laulja Kristjan Kasearu ja paljud teised. 

Järgmine kuninglik Dom Party leiab aset juba 19. aprillil, ent sel reedel, 5. aprillil pilluvad Klubi Teater ja Cupido üheskoos armunooli, sest aset leiab tundeküllane ning lõbus “Love” ning juba laupäeval, 6. aprillil võivad kõik lõbujanulised pidutsejad võtta teekonna ette Teatrisse, sest pidu ja pillerkaart jagub sel ööl küll kõigile – aset leiab alati lõbus “Elevant”, kus ka sel korral ei ole ülevoolaval rõõmul, lustil ega fantaasiatel piire.

Vaata allpool ka Youtube´i videot ning galeriid!