Glamuurne La Perla pesushow Klubis Teater! Pildid!

Glamuurne La Perla pesushow Klubis Teater! Pildid!

Möödunud reedel toimus Klubis Teater uus, suursugune ja stiilne moepidude sari Fashion in Teater. Esimene üritus kvaliteetsest moepidude sarjast, mis iga kord toob vaatajateni killukesi uutest moesuundadest, esitles seekord luksuslikku La Perla pesukollektsiooni. Graatsilised modellid köitsid külastajate meeli, esitledes väga sensuaalset ja väljapeetud pesukollektsiooni, mis nii mõnegi külastaja ahhetama pani.   

Möödunud reedel toimus Klubis Teater uus, suursugune ja stiilne moepidude sari Fashion in Teater. Esimene üritus kvaliteetsest moepidude sarjast, mis iga kord toob vaatajateni killukesi uutest moesuundadest, esitles seekord luksuslikku La Perla pesukollektsiooni.

Graatsilised modellid köitsid külastajate meeli, esitledes väga sensuaalset ja väljapeetud pesukollektsiooni, mis nii mõnegi külastaja ahhetama pani. 

Moeshowd tulid imetlema kõik, kes peavad lugu kvaliteedist, ilust ja luksusest.

Teiste seas oli aasta meesartist 2012 ja saate “Eesti otsib Superstaari” ühe hooaja võitja Ott Lepland, Luxton Boutique perenaine ja La Perla maaletooja Kersti Toots, Buduaari tegevjuht Annika Urm, samuti Buduaari üritusturunduse juht Triin Hunt jpt.

 

Üritust toetas Luxton Boutique, moeshow lavastajaks oli Anatoli Ein.

Sel nädalavahetusel Klubis Teater aga 17.02 LOVE Class ja 18.02 Vegas koos Angie Browniga. 

 

Fashion in Teater -kuumad moesuunad teatrilikus atmosfääris, uuel kuul uued suunad..

Karin Karu

vaata allpool ka pildigaleriid!