Glamuurne Londoni diiva Katherine Ellis Dom Partyl! Võida VIP-pakett!

Glamuurne Londoni diiva Katherine Ellis Dom Partyl! Võida VIP-pakett!

Üritus täis parimat meelelahutust, kauneid artiste ja staarkülalisi kostitab sel korral meeletu live showga maailmakuulsa staari Katherine Ellis’e esituses. Parimad ja kuulsaimad hitid, mis on ette valmistatud spetsiaalselt Dom Party jaoks, pakuvad võimast ja kaasakiskuvat elamust, mida rikastavad graatsilised tantsijad seksikates kostüümides, kaunid autod ja parim meelelahutus, mis kostitab kõiki veel enne klubisse sisenemist ja mis jätkub kuni hommikuni.

Üritus täis parimat meelelahutust, kauneid artiste ja staarkülalisi kostitab sellel korral meeletu live-showga maailmakuulsa staari Katherine Ellis’e esituses. Parimad ja kuulsaimad hitid, mis on ette valmistatud spetsiaalselt Dom Party jaoks, pakuvad võimast ja kaasakiskuvat elamust, mida rikastavad graatsilised tantsijad seksikates kostüümides, kaunid autod ja parim meelelahutus, mis kostitab kõiki veel enne klubisse sisenemist ja mis jätkub kuni hommikuni.

Katherine Ellis (UK) on väga andekas vokalist-laulukirjutaja. Ta on esinenud väga mitmete artistidega, nagu näiteks: The Freemasons, The Soul Avengerz, Dave Lee ja Roger Sanchez. Ta on laulnud koos: “When you touch me” – The Freemasons, “Lost”- Roger Sanchez ja “Dreaming”- The Ruff Driverz. 

Katherine on esinenud üle terve maailma ja väga nimekatel üritustel. Ta esines “Ministry of Sound” avaüritusel New York’is, kuid samuti naudib ta ka privaatseid etteasteid. 

Liitu üritusega Facebookis siin ja võida eksklusiivseid auhindu!

Pilet 15 eurot

Facebooki attendinguga 8 eurot

Dresscode: Smart casual

Strict Face & Dress control

Sissepääs alates 20 eluaastast
Laua reserveeringud +372 56 88 4444 või info@klubiteater.ee

Pidu jätkub Lounge Deja Vu’s Little Dom lõbusal peol!

Saada oma nimi, kontaktandmed ja märksõna Buduaar vastus@klubiteater.ee ja osaled loosimises, mille auhinnaks on 6 tasuta pääset võimsale elamusele! Võitjatega võetakse ühendust!

Vaata allpool ka youtube’i videosid Katherine Ellis’e esituses!