Isac Elliot tuleb novembris taas Eestisse

Isac Elliot tuleb novembris taas Eestisse

”Save A Girl” kontsertitele on piletid müügis alates 27. augustist. Tuur sisaldab 13 eri kontserti, alustades 23. novembril Helsingist. Isac Ellioti kauaoodatud album ilmub samuti novembris. Isac Elliot on lühikese ajaga suutnud vallutada Põhjamaade edetabelid ja oma fännide südamed. 
23. novembril alustab ta oma uut kontsert-tuuri, mil nimeks ”Save A Girl”. Uue tuuri raames külastab Isac ka Eestit, andes 26. novembril Eesti fännidele esimese täispika kontserdi klubis Factory.

”Save A Girl” kontsertitele on piletid müügis alates 27. augustist. Tuur sisaldab 13 eri kontserti, alustades 23. novembril Helsingist. Isac Ellioti kauaoodatud album ilmub samuti novembris.

Isac Elliot on lühikese ajaga suutnud vallutada Põhjamaade edetabelid ja oma fännide südamed.
23. novembril alustab ta oma uut kontsert-tuuri, mil nimeks ”Save A Girl”. Uue tuuri raames külastab Isac ka Eestit, andes 26. novembril Eesti fännidele esimese täispika kontserdi klubis Factory.


Kokku annab Isac ”Save A Girl” raames 13 kontserti alustades Soomest lõpetades Norraga.

Oma suve veetis Isac Elliot kontserte andes ja erinevates Soome, Rootsi ja Los Angelese stuudiotes uut muusikat lindistades. Tema novembris ilmuva albumi üks produtsentidest on tuntud hitimeister RedOne, kes on ka Isac Ellioti viimase singli ”Baby I” taga.

Tuuri kava:

23.11 Helsingi, The Circus

24.11 TBA

26.11 Tallinn, Factory

27.11 Tampere, Pakkahuone

28.11 Kuopio, Pohjantien koulu

29.11 Oulu, Superpark

30.11 Seinäjoki, Rytmikorjaamo

5.12 Malmö, Kulturbolaget

6.12 Tukholma, Fryshuset –  Arenan

7.12 Göteborg, Trädgår’n

12.12 Stavanger, DnB Arena

13.12 Oslo, Oslo Spektrum

14.12 Bergen, Grieghallen

 

Piletid on saadaval Ticketpros, vaata siit

Isac Elliotilt võib sel aastal veel palju oodata, kuid juba on näha tulemusi ka tema debüütalbumi edust.  Isaci eelmine album ”Wake Up World” oli Põhjamaades üli edukas ja on Spotifys siiani üks kuulatavamaid plaate. Ka sotsiaalmeedias on Isac Elliotil nii mõndagi ette näidata – üle 8 miljoni YouTube’i vaatamise, enam kui 200 000 Instagrami järgijat ja üle 100 000 Facebooki fänni. Need on suured numbrid ühe põhjamaise staar kohta. Lisaks näidati Isaci dokumentaalfilmi “Dream Big” 2014. aasta valentinipäeval ka Skandinaavia ja Soome suuremates kinodes.

Isac Elliot on jõudnud Billboardi Top 20 “Next Big Sound” tabelisse, võitnud auhindu nagu “New Artist Of The Year” aastal 2013 Emma Awards`il Soomes ja “Spotify`s Innovator Of The Year”.

Isac Elliot sotsiaalmeedias: Instagram, Facebook, Twitter, koduleht