Jana Kask valmistab ette salajast live show’d spetsiaalselt Pacha World Tour 2012 jaoks16 kommentaari
Jana Kask valmistab ette salajast live show’d spetsiaalselt Pacha World Tour 2012 jaoks2010. aastal oli Pärnu linn otsast otsani täis külalisi, kes olid kokku sõitnud maailmaturneele Pacha World Tour 2010. Toimunud üritus oli kõige rohkem kõmu tekitanud ning kõneainet andnud meelelahutussündmus viimase kahe aasta jooksul nii Eestis kui ka piiri taga.  Sellel laupäeval, 4. augustil külastab kaks aastat pärast viimast kõmu tekitanud külastust Pärnu linna taas oma maailmaturnee “Pacha World Tour 2012” raames legendaarne ning maailmas esikohal olev klubi Pacha Ibizalt.  
 

2010. aastal oli Pärnu linn otsast otsani täis külalisi, kes olid kokku sõitnud maailmaturneele Pacha World Tour 2010. Toimunud üritus oli kõige rohkem kõmu tekitanud ning kõneainet andnud meelelahutussündmus viimase kahe aasta jooksul nii Eestis kui ka piiri taga. 

Sellel laupäeval, 4. augustil külastab kaks aastat pärast viimast kõmu tekitanud külastust Pärnu linna taas oma maailmaturnee “Pacha World Tour 2012” raames legendaarne ning maailmas esikohal olev klubi Pacha Ibizalt. 

Üritus toimub klubis SunSet nii siseruumides kui ka terrassil, kuhu ehitatakse varem püstitatutest kõige suurem tantsuplats ja DJ lava. Konstruktsioonil on kaks funktsiooni, avatud selge taeva puhuks ning suletud vihma puhuks. Samuti on konstruktsioon „täidetud“ tehnika viimasele sõnale vastava valgus- ja heliaparatuuriga.
Ainulaadse Pacha Ibiza klubiatmosfääri loovad maailmakuulus DJ ja produtsent Sebastian Gamboa ning säravad, julged Pacha tantsutüdrukud.  Soojenduseks ning klubis sees on puldis DJ Dave Storm, Dj Artur F & Marc F.

Võimalik on ka kuulda ning näha oma silmaga Pacha klubimikside elavat saadet saksofonil. Tuleshow jahmatab külastajaid oma maagilise etendusega!

Salajane Etendus! Tuntud laulja Jana Kask valmistab spetsiaalselt Pacha World Tour 2012 jaoks klubis SunSet ette salajast etendust Pacha House Music stiilis! 

Ürituse korraldajad lubavad sel aastal tugevdatud valvet nii väljaspool klubi kui ka selle ruumides, samuti lisasissepääse järjekorra kiiremaks liikumiseks.


4. augustil võtab klubi SunSet Pärnus vastu luksusliku ja värvika puhkuse austajaid kogu Eestist ning erinevatest Euroopa paikadest selle suve kõmulisima ja suurima projekti Pacha World Tour 2012 raames!

Kell 23.50 toimub suurejooneline ilutulestik!

Piletid on müügil kogu Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes Piletilevi kassades ja Statoili bensiinijaamades.