Kaparock on hea Eesti muusika piknik

Kaparock on hea Eesti muusika piknik

KAPAROCK – hea muusika piknik, kuhu võib tulla kogu perega saabunud suve nautima!

KAPAROCK – hea muusika piknik, kuhu võib tulla kogu perega saabunud suve nautima!

Kaparock sai alguse 2000. aastal, mil kohalikud muusikud otsustasid muusika tegemise kõrval proovida kätt ka festivalikorraldajatena. Nüüdseks on Kaparockist kasvanud välja korralik suvine muusikasündmus, mis toob üheks suvepäevaks Kohilasse, Tohisoo mõisaparki, kokku Eestimaa parimad bändid ja külastajad üle kogu maa.

Seekordne festival tõotab tulla läbi aegade vägevaim!

2013. aastal külastas festivali üle 1300 inimese. Kindlasti ei ole see arv muusikafestivalist rääkides teab mis suur, kuid vaadates seekordset esinejatenimekirja, julgevad korraldajad ennustada seniste publikurekordite löömist. Õnneks mahutab Tohisoo mõisapark mitu tuhat inimest ning ka kõige nõudlikum kuulaja leiab endale istepingi või murulapi, kus saab rahulikult head muusikat nautida, keha kinnitada ja elust rõõmu tunda.

Esinejaterivi on sel korral tõesti uhke!

Kui selle esimesse poolde jääb mõni veidi vähemtuntud, kuid kindlasti mitte nõrgem koosseis, siis esinejate rivi lõpus, peaesineja rollis astub lavale skandaalne Winny Puhh Põlvamaalt. Spetsiaalselt festivali jaoks on kokku tulemas ansambel Blind, kes tähistab sellega oma 20. juubelit. Elephants From Neptune ei vaja 2014. aastal enam tutvustamist,

Jana Kask & Mai Skizo on äsja valmis saanud oma debüütplaadi ning valmis andma show, millest ilma jäämine oleks patt. Legensdaarne hip-hopi rühmitus A-Rühm võtab kätte kitarrid ning toob mängu trummid, et anda üks tõeline rock-kontsert. Kui veel lisada artistid – ansamblid nagu Karl-Erik Taukar Band, Jaan Pehk (tuntud ka kui Orelipoiss), 2012. aastal üleriigilise noortebändide konkursi võitnud Slippery Slope ning Raplamaalt pärit vetaranbändi Spido, peaks unustamatu festivalielamus olema garanteeritud.

LOOSISIME PILETEID!

Piletid Kaparockile võitsid Kris ja Kätlin, palju õnne! Võtame teiega ühendust!