KAZAKY staarid viisid kodumaale häid emotsioone ja eesti suveniire+ galerii kontserdist

KAZAKY staarid viisid kodumaale häid emotsioone ja eesti suveniire+ galerii kontserdist

18. novembril andsid Tallinnas lounge’is Rumours erakordse show neli maailmakuulsat Ukraina meest, kelle lavanimeks on Kazaky.

18. novembril andsid Tallinnas resto-ranis Rumours erakordse ja esma-kordse show neli maailmakuulsat Ukraina meest, kelle lavanimeks on Kazaky.

2010. aastal asutatud grupis on 4 liiget: Artur Gasparjan, Oleg Žežel, Francesco Borgato, Kirill Fedorenko. Esimene ametlik video „In The Middle“ kogus YouTube’is üle 4 miljoni vaataja. Tuntuimad singlid on “In The Middle, “I’m just a dancer”, “Love” ja Choice”.

Grupp saavutas rahvusvahelise tuntuse pärast esinemist Milano moenädalal 2011. aasta juunis. Seejärel tõusid poisid ülikiirelt oma populaarsuse tippu. 18. novembri öösel vallutasid viimase aja kuumad staarid meie publiku. Kui kontserdi tarvis installeeritud ülisuure LED-ekraani valgus kustus ja poisid välja astusid, siis saal rõkkas aplausist ja vaimustushüüetest! Kazaky esines nii säravalt ja nii suurepäraselt, et publik nõudis neid lavale tagasi. Kõik oli tipptasemel! Nii esinemine ise, heli, eelnevalt ettevalmistatud lava kui ülikeerulised valgustusseadmed. Poisid andsid endast kõik ja nende energeetika haaras kogu publiku kaasa.  

Kuna meil ei õnnestunud enam tabada kuulsaid staare, siis palusime nende muljeid vahendada restoran-lounge’i Rumours programmijuhil.

“Kazaky poistele meeldis eesti publik ja esinemiskoht, mis oli nende meelest mugav ja stiilne, ning nad kiitsid Rumoursi poolt pakutud õhtusööki, mille valmistas staaridele restorani uus peakokk Emile Hebrard.”

Kazaky staarid jõudsid lühikese Eesti reisi jooksul aega veeta ka meie vanalinnas ja osta eesti suveniire. “Nad ütlesid, et tulevad hea meelega jälle esinema, kui kutsutakse. Kuulda on olnud, et juba 2012. aasta kevadeks on taas plaanitud Kazaky esinemine nii Tallinnas kui Tartus.” 

Vaata Kazaky kontserdi galeriid: