Meeletu pidu “Vegas” toob Klubisse Teater 14. jaanuaril house’i diiva, õnnemängud ning glamuuri!

Meeletu pidu “Vegas” toob Klubisse Teater 14. jaanuaril house’i diiva, õnnemängud ning glamuuri!

14. jaanuaril pakub värskeim üritustesari “VEGAS” tükikest mängupõrgut otse klubis Teater ja lava kütab kuumaks – esmakordselt Eestis house’i diiva Noreen Stewart (UK).
 

14. jaanuaril pakub värskeim ürituste-sari “VEGAS” tükikest mängupõrgut otse klubis Teater ja lava kütab kuumaks – esmakordselt Eestis house’i diiva Noreen Stewart (UK).

Peaesineja, kes on selleks korraks Noreen Stewart (UK), tuntud kui house’i diiva, oli 10 aastat peale Central St Martins School of Art lõpetamist teatris disainer. Noreeni muusikaline karjäär on aga väga mitmekülgne. Tänu koostööle selliste straaridega nagu late Guru (USA hipphopp bändi Gangstarr üks liige) Basement Jaxx, Stereo MC’s, Don E, Hill Street Soul, Teish Oday, said talle selgeks mitte ainult muusikatööstuse telgitagused, vaid ka väga erinevad muusikalised žanrid. Noreen on olnud kaasautoriks nii Reggae-, Soul- kui ka Broken Beat-stiilis muusika loomisel. Hetkel töötab ta enda debüütalbumi kallal, mille plaanib välja anda veel sellel aastal.

Noreeni innukus avastada ja kogeda kunsti on andnud talle võimaluse tegeleda ka näitlemisega. Ta on osalenud paljudes muusikavideoklippides, kuid mitte ainult. Tal on olnud võimalus osaleda ka filmides, näiteks “The Interview” ja “A Living Dream”. Tema näitlemise debüüt toimus aastal 2010, osaledes muusikalis “Pattie Shop Diaries”. Küsides, kes siis tegelikult on Noreen Stewart? Tema vastus oleks “KÕIK”!

14. jaanuaril esineb Noreen Stewart värskel sariüritusel “Vegas”, kus mängulusti eest hoolitseb Olympic Casino, pakkudes mängimiseks erinevaid automaate ja ruletilaudu. Lisaks pakuvad terve öö vältel silmailu ka vegaslikud Teatri artistid!

 

Mis juhtub Vegases, jääb Teatrisse…

Pilet 10 eurot.
Laua reserveeringud +372 56 88 4444 või siin     

Rohkem infot siit   

 

Buduaar.ee