Klubi Teater kogus heategevusliku peoga puuetega laste jaoks kingitusi! Galerii, video

Klubi Teater kogus heategevusliku peoga puuetega laste jaoks kingitusi! Galerii, video

Klubi Teater koostöös Liikumispuudega Laste Toetusfondiga korraldas möödunud reedel, 30. detsembril heategevusliku ürituse “Kingituste Öö”, millega koguti kokku suurel hulgal toredaid kingitusi!  Ürituse üllas eesmärk oli valmistada rõõmu liikumispuudega lastele ning heasüdamlikud klubikülalised tõid sissepääsupileti ostmise asemel peole kaasa hoopis väikese pakikese! Klubi Teater teeb taolisest heategevusüritusest kindlasti toreda traditisooni. Üritusele tuli kaasa elama ka Tantsud Tähtedega tantsustaarAnna Levandi koos oma abikaasa Allar Levandiga!
 

Klubi Teater koostöös Liikumispuu-dega Laste Toetusfondiga korraldas möödunud reedel, 30. detsembril heategevusliku ürituse “Kingituste Öö”, millega koguti kokku suurel hulgal toredaid kingitusi! 

Ürituse üllas eesmärk oli valmistada rõõmu liikumispuudega lastele ning heasüdamlikud klubikülalised tõid sissepääsupileti ostmise asemel peole kaasa hoopis väikese pakikese! Klubi Teater teeb taolisest heategevusüritusest kindlasti toreda traditisooni. Üritusele tuli kaasa elama ka Tantsud Tähtedega tantsustaar Anna Levandi koos oma abikaasa Allar Levandiga!

Peolt ei puudunud parim klubimuusika ning laval astusid üles poplaulja James Werts, Reigo Ahven trummidel ning Katrin Väli tantsutrupp Harem! Taoline kinkide kogumise pidu leidis Eestis aset esmakordselt ning üritusele aitasid kaasa ka Power, Buduaar, Mannerheim, Food Studio jpt.

Liikumispuudega Laste Toetusfond on 2009. aastal asutatud heategevusühing eesmärgiga toetada liikumispuudega lapsi ja nende peresid. Mõeldud on parandada liikumispuudega laste elukvaliteeti, toetades ravivõimalusi ja abivahendite soetamist ning äratada kaaskodanikes hoolivust ja tähelepanu nõrgemate suhtes.

 

 Buduaar.ee

ürituse video ja galerii allpool!

 


Sarnased artiklid