Klubis Teater 30. detsembril heategevuslik pidu “Kingituste öö”. Tule ka!

27 kommentaari
Klubis Teater 30. detsembril heategevuslik pidu “Kingituste öö”. Tule ka!

Klubi Teater koostöös Liikumispuudega Laste Toetusfondiga korraldab reedel, 30. detsembril heategevusliku peo “Kingituste Öö”. 

Suur kinkide kogumise pidu leiab Eestis aset esmakordselt, kuid sarnased heategevuslikud peod on maailmas väga levinud. Ürituse üllas eesmärk on valmistada rõõmu liikumispuudega lastele, seepärast on iga külalise kohustus sissepääsupileti ostmise asemel peole tulles kaasa tuua 10 euro väärtuses pakike. See on hea võimalus teha enne aastalõppu üks ilus heategu, sest Klubisse Teater kogutud pakid toimetatakse liikumispuudega lasteni ning Sinu kink võib täita kellegi soovi..

Peolt ei puudu ka parim klubimuusika ning erinevad staarid ning üllatusesinejad. Näiteks astuvad esmakordselt klubi Teater lavale tantsustaarid Kati Toots ning Marko Kiigajaan! Tule peole ja aita ühtlasi ka puudust tundvaid lapsi! Pärast suurt “Kinkide Öö” pidu aitab Klubi Teater kõik kingid toimetada liikumispuudega lasteni mitte ainult Tallinnas, vaid üle Eesti!

Liikumispuudega Laste Toetusfond on heategevusühing mis toetab liikumispuudega lapsi ja nende peresid. Eesmärk on parandada liikumispuudega laste elukvaliteeti, toetades ravivõimalusi ja abivahendite soetamist ning äratada kaaskodanikes hoolivust ja tähelepanu nõrgemate suhtes.

 

Lisainfo siit  

 

Buduaar.ee