KUTSED LOOSITUD – Kino Artis alustab uue igakuise üritustesarjaga DAAMIDE VALIK

KUTSED LOOSITUD – Kino Artis alustab uue igakuise üritustesarjaga DAAMIDE VALIK

3. aprillil kell 19.00 toimub kinos Artis filmi THÉRÈSE DESQUEYROUX eellinastus, kuhu on oodatakse eelkätt daame. Meeleolu luuakse kõigepealt kohvikus hõrgu veini seltsis, mis muidugi pärineb Prantsusmaalt, et seejärel elada sisse 1920. aastate Bordeaux’ provintsidaamide maailma. 

3. aprillil kell 19.00 toimub kinos Artis filmi THÉRÈSE DESQUEYROUX eellinastus, kuhu oodatakse eeskätt daame. Meeleolu luuakse kõigepealt kohvikus hõrgu veini seltsis, mis muidugi pärineb Prantsusmaalt, et seejärel elada sisse 1920. aastate Bordeaux’ provintsidaamide maailma. 

Audrey Tautou kehastab selles Claude Milleri uusekraniseeringus François Mauriaci samanimelisest klassikateosest heal järjel Thérèse’i, kes läheb naiseks šarmantsele ja vabameelsele naabrimehele Bernard Desqueyroux’le (Gilles Lellouche). Nende abielu ühendab mõlema valdused hiiglaslikuks maaüksuseks. Bernard on üpriski jõuline isiksus, kuid naist paeluvad nii mees ise kui tema seisukohad. Üsna pea muutuvad provintsilik elulaad ja abikaasa keskpärane intelligents aga tüütuks. Thérèse unistab Pariisist, igatseb vaimset ja kultuurilist virgutust, ning hakkab otsima pääseteed. Selleks, et vabaneda määratud saatusest ja üksluisest elust, peab ta kasutama lausa äärmuslikult traagilisi abinõusid.

Kingitused, kingitused…

Kõiki seansi külastajaid ootab kinosaali uksel suvine kingikott, kust võib leida tooteid Dermoshopilt, Wellalt, Eau de Rochas’ lõhna või Sulá kurgupastillid. Dermoshop loosib kõigi külastajate vahel välja 3 hinnalist kinkekotti kosmeetikumidega varbaotstest juuksejuurteni, igaüks väärt enam kui 100 €. Kino Artis loosib välja kinkekaardi neljale vabalt valitud kinoseansile aprillikuus.

Pilet 7 € sisaldab filmielamust ja veini. Filmi käivitame kell 19:20.

Buduaar saadab kinno neli õnnelikku! Loosime kõikide kommenteerijate vahel 2 pääset kahele – kirjuta kommentaaridesse, kes on sinu prantsuse lemmiknäitlejanna. Täna õhtuks anname teada, keda ootab homme ekslusiivne kinokülastus koos auhindadega:)

Koos kaaslasega kinno saavad minna Anni ja Neiu, võtame teiega ühendust. Häid filmielamusi!