Laupäeval, 15. septembril ööklubis BonBon Baile-bon Black

7 kommentaari
Laupäeval, 15. septembril ööklubis BonBon Baile-bon Black

Tantsuoskus pole oluline, sest Baile–bon on salsapidu, kuhu võib minna igaüks ja sukelduda tõelisse peokeerisesse. Külalisi ootab ees: – Pidu kahes saalis –  Peasaalis toob kõige kaasakiskuvamad latiinorütmid publikuni resident DJ Sonic ning tantsuõpetuse ja –show kogemustega õpetaja Jorge Hinojosa (Ecuador) tantsukoolist, lisainfot vaata siit. – Väikeses saalis eheda salsamuusika DJ-d: DJ Guy Raphael (USA, Washington DC) ja DJ Nrike (Kuuba, vaata lisainfot siit ) ning Salsa, Chachacha, Bachata, Merengue tantsuõpetus proffidelt: Luis Izzo (Mehhiko, lisainfot vaata siit ) ja Tantsustuudio – ArteLatino.  

Tantsuoskus pole oluline, sest Baile–bon on salsapidu, kuhu võib minna igaüks ja sukelduda tõelisse peokeerisesse.

Külalisi ootab ees:

 Pidu kahes saalis

–  Peasaalis toob kõige kaasakiskuvamad latiinorütmid publikuni resident DJ Sonic ning tantsuõpetuse ja –show kogemustega õpetaja Jorge Hinojosa (Ecuador) tantsukoolist, lisainfot vaata siit.

– Väikeses saalis eheda salsamuusika DJ-d: DJ Guy Raphael (USA, Washington DC) ja DJ Nrike (Kuuba, vaata lisainfot siit ) ning Salsa, Chachacha, Bachata, Merengue tantsuõpetus proffidelt: Luis Izzo (Mehhiko, lisainfot vaata siit ) ja Tantsustuudio – ArteLatino 

– Tuntud latiinohitte esitab šarmantne lauludiiva Beata Ushkovskaya

–  Silmailu pakub salsa Go-Go

 

Laudade broneerimise info siit või  +372 50 24262,  gert@musicfactory.ee 

Pidu kestab 23:00-05.00 

Pilet 15 €, naised ja BonBon klubi liikmed esimene tund (23:00-00.00) sooduspilet 10€ 

NB! Strong Face & Style control: peoriietus ja peoking!

Vanusepiirang 20a!

Vaata lisaks siit