Laupäeval, 18. veebruaril ööklubis BonBon Baile-bon Black kuum salsapidu!

Laupäeval, 18. veebruaril ööklubis BonBon Baile-bon Black kuum salsapidu!

Music Factory ja Viru Valge Black esitlevad: Laupäeval, 18. veebruaril ööklubis BonBon (Mere pst 6E, Tallinn ) üritustesarja Baile-bon Black kaasahaarav pidu täis rütme ja avatud tunnete puhanguid! Ei ole tähtis, kas Te oskate tantsida või mitte – Baile-bon –, see on salsapidu, kuhu võib tulla igaüks ja sukelduda tõelisse peokeerisesse!  

Music Factory ja Viru Valge Black esitlevad:

Laupäeval, 18. veebruaril ööklubis BonBon (Mere pst 6E, Tallinn ) üritustesarja Baile-bon Black kaasahaarav pidu täis rütme ja avatud tunnete puhanguid!

Ei ole tähtis, kas Te oskate tantsida või mitte – Baile-bon –, see on salsapidu, kuhu võib tulla igaüks ja sukelduda tõelisse peokeerisesse!

Ärge laske mööda võimalust saada osa kuumast ladina-ameerika energiast.

Külalisi ootab ees:

Pidu kahes saalis

Peasaalis toovad kõige kaasakiskuvamad latiinorütmid Teieni resident DJ Sonic ning tantsuõpetuse ja –show kogemustega õpetaja Jorge Hinojosa (Ecuador) tantsukoolist siit

Väikeses saalis eheda salsamuusika DJ Guy Raphael (Washington DC) ja Rain (Tallinn) ning Salsa, Chachacha, Bachata, Merengue tantsuõpetus proffidelt: Fusion Dance Studio – Luis Izzo (Mexico)

silmailu pakub salsa Go-Go

Võtke osa elu- ja rõõmupeost ning kinkige endale sellega uusi emotsioone ja kogemusi.

Laudade broneerimine +372 50 24262 või gert@musicfactory.ee 

Pidu kestab 23:00-05.00 

Pilet 15 €, naised ja BonBon klubi liikmed esimene tund (23:00-00.00) sooduspilet 10€ 

NB! Strong Face & Style control: peoriietus ja peoking!

Vanusepiirang 20a!

Peomeeleolu aitavad luua: Martini, Bacardi, Camus , Vana Tallinn , Bombay , Viru Valge Black, Dewars, Funtime, SILK ja Actual Print. 

 

Karin Karu