Legendaarne Pacha Ibiza Pärnus juba 4. augustil

22 kommentaari
Legendaarne Pacha Ibiza Pärnus juba 4. augustil

Luksuslik klubi Pacha Ibiza saabub taas Eestisse. 4. augustil toimub Pärnus klubis Sunset meeletu pidu, kus võrratu klubiõhkkonna loob ülemaailmselt tuntud DJ ja produtsent Sebastian Gamboa ning Pacha säravad ja särtsakad tantsutüdrukud. Külalisesinejateks on DJ Dave Storm, DJ Artur F & Marc F. 

Luksuslik klubi Pacha Ibiza saabub taas Eestisse. 4. augustil toimub Pärnus klubis Sunset meeletu pidu, kus võrratu klubiõhkkonna loob ülemaailmselt tuntud DJ ja produtsent Sebastian Gamboa ning Pacha säravad ja särtsakad tantsutüdrukud. Külalisesinejateks on DJ Dave Storm, DJ Artur F & Marc F. 

Virtuoosne klubimuusika, kuumad Hispaania artistid, vapustavad dekoratsioonid ja eriefektid, terrass ning andekad ja huvitavad klubikülalised – kõik see ootab külalisi klubis Sunset juba 4. augustil. 

Klubi Pacha Ibiza on kuulus mitte ainult oma ajaloo, õhkkonna ja programmi, vaid loomulikult ka oma diskorite poolest. Sel suvel astub Pacha Ibiza klubiõhtul Pärnus lavale Pacha üks kõige nimekamaid diskoreid Sebastian Gamboa. 

Lisainfot vaata siit

Piletid on saadaval Piletilevi müügipunktides.