Meeletu Tantsuparadiis juba sel reedel ööklubis 777

Esmakordselt jõuab Eestisse Itaalia-Läti maailmaklassi meistrite koostööprojekt, Rahvusvahelise Trikimeeste Vennaskonna liikmed, illusionistid Dace ja Enrico Pezzoli oma enneolematu mulli-show’ga “Bubblelandia”. Tegu on teatraalse etendusega, kus ei ole mingit silmapetet.

Esmakordselt jõuab Eestisse Itaalia-Läti maailmaklassi meistrite koostööprojekt, Rahvusvahelise Trikimeeste Vennaskonna liikmed, illusionistid Dace ja Enrico Pezzoli oma enneolematu mulli-show’ga “Bubblelandia”. Tegu on teatraalse etendusega, kus ei ole mingit silmapetet.

Etenduse ajal demonstreeritakse maagilisi trikke ja hiiglaslikke seebimulle, mille kanalite sisse saab ka inimesi ära peita. Samuti saab mulle panna seest põlema või täita näiteks suitsuga ja mängida nendega nagu tavalise palliga. Ka mulli sees ujuv kuldkalake on täiesti reaalne nähtus. Illusionistide rekvisiitide seas on isegi söödavad seebimullid, mis on viina, viski, brändi või hoopis Tutti Frutti maitsega ja see pole veel kõik.

Lisaks lubatakse, et kui minna ise seebimulli sisse ja soovida oma soov, siis täitub see  kindlasti.

Kõigile idamaa eksootika austajatele on avatud Grand Sisha vesipiibu-lounge klubi kolmandal korrusel.

Valitakse õhtu stiilseim paradiisineiu.

Õhtu peavõrgutajad on DJ Deniss KarabljOFF ja DJ Sonic

Vaata lisaks siit

VIP-laudade broneerimine: +372 50 24262

Uksed avatakse kell 23.00, pilet 20 €, naistele südaööni 10 €, VIP-pilet 35 €

NB! Strong Face & Style Control! (Pidulik riietus ja -king)

Piletid on soodsamalt eelmüügis kõikides Piletilevi müügipunktides! (tavapilet 15 eurot ja VIP-pilet 25 eurot kuni neljanda juunini). Vaata lisaks siit

Igal laupäeval kell 17.00-19.00 on telekanalis Seitse kõigi lemmikud vene hitid saates „Tantsuparadiis“. Kordus esmaspäeviti kell 21.00-23.00.

Vaata allpool ka eelmise Tantsuparadiisi peo kokkuvõtvat Youtube’i videot ning eesootava peo eeltutvustust!