Olly Murs annab välja uue albumi “Never Been Better”

Olly Murs annab välja uue albumi “Never Been Better”

Olly Murs, popmuusika üks suurimaid ja lubavamaid staare, annab 24. novembril  Epic Recordsi alt välja oma kauaoodatud 4. albumi  “Never Been Better”. Esimene singel “Wrapped Up” (featuring Travie McCoy) sisaldab funkit kitarrimängu. Olly Mursil on kolm multi-plaatinum albumit, neli number 1 singlit ja lugematu arv väljamüüdud staadionikontserte. Nüüd on ta tagasi oma seni parima ja paljulubavaima albumiga.

Olly Murs, popmuusika üks suurimaid ja lubavamaid staare, annab 24. novembril  Epic Recordsi alt välja oma kauaoodatud 4. albumi  “Never Been Better”. Esimene singel “Wrapped Up” (featuring Travie McCoy) sisaldab funkit kitarrimängu.

Olly Mursil on kolm multi-plaatinum albumit, neli number 1 singlit ja lugematu arv väljamüüdud staadionikontserte. Nüüd on ta tagasi oma seni parima ja paljulubavaima albumiga.

Kui tuua välja mõned parimad, siis leiab albumilt klassikalise souli loo ”Let Me In”, mis on kirjutatud Olly enda ja Paul Welleri poolt. Kaasakiskuv pop-lugu ”Up” koostöös Demi Lovatoga ja muidugi ka romantilisi lugusid nagu ”Beutiful To Me” ja Ryan Tedderi ”Seasons”. Enamik lugudel oli Olly Murs kaasautoriks.

“Ma tean, et ütlen seda iga kord, kui teen uue albumi, aga see on tõsi. Sul on rohkem kogemusi, su väljavaated muutuvad,” tunnistab Olly.

“Never Been Better” sisaldab parimad vokaale, mida Olly seni lindistanud on. Albumil on tunda artisti arengut ja soovi avardada muusikalisi piire.

“Iga järgmise albumiga võtad sa aina suurema riski,” lausus Olly. “Ma olen nüüd juba 30 ja olin 26, kui tegin esimese albumi. Loost ”Right Place Right Time” on möödas juba 2 aastat, olgugi et see ei tundu nii. Nii, et see olen mina kaks aastat hiljem ja ma arvan, et uuel plaadil on seda tunda. See on minu ”mul on tõsi taga” album, sest on aeg tulla oma mugavusstsoonist välja ja võtta asju natukene tõsisemalt.”

Lugude nimekiri:

 

1. Did You Miss Me?

2. Wrapped Up (feat. Travie McCoy)

3. Beautiful To Me

4. Up (feat. Demi Lovato)

5. Seasons

6. Nothing Without You

7. Never Been Better

8. Hope You Got What You Came For

9. Why Do I Love You

10. Stick With Me

11. Can’t Say No

12. Tomorrow

13. Let Me In

 

Ainult Deluxe Albumil:

14. We Still Love

15. Us Against The World

16. Ready For Love

17. History

Vaata lisaks kodulehelt siit ja Facebookis siin, Olly Instagrami konto on siin