Ööklubi BonBon läheb külla ööklubile Mjau. Võida VIP-pakett!

7 kommentaari
Ööklubi BonBon läheb külla ööklubile Mjau. Võida VIP-pakett!

Reedel, 14. detsembril, toimub aasta võimsaim ja eksklusiivseim klubiüritus Virumaal. Pealinna glamuurseim ja legendaarseim ööklubi BonBon kolib 14. detsembril üheks õhtuks Mjau klubisse. Öö täis glamuuri, stiili ja naiselikku ilu, Swarovskite sära, sulgede pehmust ning lipsukeste õrnust… . “If love is blind, why is lingerie so popular?” Laval sensatsiooniline pesushow “Naughty, but Nice” by Triin Teresk.  

Reedel, 14. detsembril, toimub aasta võimsaim ja eksklusiivseim klubiüritus Virumaal. Pealinna glamuurseim ja legendaarseim ööklubi BonBon kolib 14. detsembril üheks õhtuks Mjau klubisse. Öö täis glamuuri, stiili ja naiselikku ilu, Swarovskite sära, sulgede pehmust ning lipsukeste õrnust… .

“If love is blind, why is lingerie so popular?” Laval sensatsiooniline pesushow “Naughty, but Nice” by Triin Teresk.

Naivistlikult naiselikud vormid, karismaatilised mustrimängud, hõrgud pitsid ning lõpmatud pärlinööbiread – ideaalsuseni viivad täiusliku show detailideni läbi mõeldud komponendid. Kostüümides on kohal ka Bonbon`i  teatraalsed karakterid – Kurat ja Ingel.

Muusikamenüü valib Bonbon Club külalis-dj Kaido Kaasik.

Võida VIP pakett kuuesele seltskonnale koos ahvatleva väljapanekuga ning tasuta sissepääsuga ööklubis Mjau! Lisaks saab võitja kroonitud ka BonBon klubi kuldliikme staatusega. Selleks, et võita, saada oma kontaktandmed reivo.samma@gmail.com

BonBon eelpidu algab Mjau Music Lounge’s juba kl 21. Mjau Music Lounge liikmetele sissepääs tasuta kuni kl 23.

Külalisi ootab ees palju meelaid kingitusi.

Naistele südaööni sissepääs tasuta,  00.00-05.00 3€

Meestele südaööni sissepääs 3€ ja kella 1-ni tasuta tervitusjook, 00.00-05.00 pilet 5€

Igale külastajale kingituseks tasuta sissepääs pealinna glamuurseimasse klubisse BonBon.